Keramická hubica na BREAK 60, PC 60 a CUT 60
search
  • Keramická hubica na BREAK 60, PC 60 a CUT 60
  • Keramická hubica na BREAK 60, PC 60 a CUT 60

Keramická hubica na BREAK 60, PC 60 a CUT 60

3,00 €   s DPH

2,50 €   bez DPH

Keramická hubica na BREAK 60 a PC 60, navrhnutá pre plazmové horáky SOLUTION, je nevyhnutným komponentom pre optimálnu ochranu a efektívne smerovanie plazmového prúdu.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Keramická hubica na BREAK 60 a PC 60 je špecificky navrhnutá pre použitie s plazmovými horákmi modelov SOLUTION BREAK 60 a SOLUTION PC 60, čím predstavuje kľúčový komponent pre optimálnu ochranu a smerovanie plazmového prúdu počas rezacích operácií. Táto keramická hubica, často nazývaná aj čiapočka, je vyrobená z vysokokvalitnej keramiky, ktorá poskytuje vynikajúcu odolnosť voči vysokým teplotám a opotrebovaniu, čím zaručuje dlhšiu životnosť a spoľahlivosť pri používaní.

Keramický materiál hubice zabezpečuje efektívne ochladzovanie a ochranu horáka pred priamym tepelným vplyvom a iskrami, čo je nevyhnutné pre zachovanie presnosti a kvality rezov. S touto hubicou môžete očakávať čistejšie a presnejšie rezy, keďže pomáha udržiavať stabilný a koncentrovaný plazmový oblúk.

Vďaka svojmu dizajnu a materiálovému zloženiu, keramická hubica nielenže zvyšuje bezpečnosť zváracích operácií, ale tiež prispieva k efektívnejšiemu využitiu plazmového horáka tým, že minimalizuje potrebu častých výmen alebo opráv. Jej ľahká a jednoduchá výmena umožňuje rýchle nastavenie a adaptáciu na rôzne typy rezacích úloh.

Použitím keramickej hubice na BREAK 60 a PC 60 tak získate nielen lepšiu ochranu vášho plazmového horáka, ale tiež zabezpečíte, že vaše rezacie projekty budú vykonané s maximálnou presnosťou a efektívnosťou. Tento doplnok je nevyhnutnou súčasťou pre každého profesionála, ktorý hľadá spoľahlivé a trvácne riešenie pre svoje plazmové rezacie potreby.

Špecifikácie


PC0058

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
SOLUTION BREAK 60
SOLUTION CUT 60
SOLUTION PC 60

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj