Maliarsky valček 10cm
search
  • Maliarsky valček 10cm

Maliarsky valček 10cm

0,45 €   s DPH

0,38 €   bez DPH

Môžete mať už do 2 dní

Vylepšite kvalitu svojich maliarskych prác s Maliarskym valčekom 10cm od renomovanej značky WOKIN. Navrhnutý pre presné a rovnomerné pokrytie, tento valček je ideálnou voľbou pre profesionálne i domáce maliarske projekty.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Optimalizujte svoj maliarsky proces s našim maliarskym valčekom o dĺžke 10cm. Vyrobený z kvalitného akrylového materiálu, tento valček poskytuje rovnomerné pokrytie a minimálne stekanie. Výška vlákna 4 mm je ideálna pre dosiahnutie hladkého povrchu, zatiaľ čo priemer stredovej dierky 5,7 mm je navrhnutý tak, aby zabezpečil pohodlnú a rýchlu výmenu valčeka.

Tento produkt je ideálny na aplikáciu farby na vnútorné steny alebo hladké povrchy, čím zabezpečuje profesionálny výsledok. Bez ohľadu na to, či ste amatérsky majster alebo skúsený maliar, tento valček je navrhnutý tak, aby splnil všetky vaše potreby.

Pri príchode vašej objednávky bude maliarsky valček starostlivo zabalený v polyetylénovom vrecku a označený farebným štítkom, aby ste hneď vedeli, čo ste dostali. Dôverujte kvalite značky WOKIN a vylepšite kvalitu svojich maliarskych prác.

Špecifikácie


352504

Tabuľka vlastností

Vyhotovenie
Maliarske valčeky
Dĺžka
10 cm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj