Zvinovací meter s dĺžkou 3 metre značky WOKIN
search
  • Zvinovací meter s dĺžkou 3 metre značky WOKIN

Zvinovací meter 3m

3,40 €   s DPH

2,83 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Zvinovací meter 3m od renomovanej značky WOKIN predstavuje spojenie precíznej techniky merania s dokonalým spracovaním a praktickým dizajnom.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zvinovací meter 3m od renomovanej značky WOKIN predstavuje spojenie precíznej techniky merania s dokonalým spracovaním a praktickým dizajnom.

Hlavným trumfom tohto metra je jeho vysoká presnosť, ktorá dosahuje MID triedu 2, čím zabezpečuje spoľahlivosť v každom meraní. Pás čepele je potlačený obojstranne v metrických jednotkách, čo výrazne uľahčuje čítanie a umožňuje rýchlejšie a efektívnejšie merania.

Dvojitý háčik na začiatku čepele pásma poskytuje stabilný bod pri meraní, zatiaľ čo funkcia samozamykania a automatické uzamknutie zvyšujú komfort a pohodlie pri používaní nástroja. Hrúbka čepele pásma je 0,12 mm a jej šírka je 16mm, čo zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

Estetický vzhľad metra je podčiarknutý vysokokvalitnou netoxickou akrylovou maľovanou stupnicou. Puzdro z ABS je pokryté mäkkým a protišmykovým materiálom TPR, ktorý zabezpečuje pohodlné držanie a zvyšuje odolnosť voči nárazom a pádom.

Pri zakúpení tohto produktu získavate meter v dvojitom blistery a farebnej škatuľke, čo ho robí ideálnym darčekom pre kutila alebo profesionála. S Zvinovacím metrom 3m od WOKIN môžete byť istí, že každé meranie bude presné, rýchle a bezproblémové.

Špecifikácie


500453

Tabuľka vlastností

Vlastnosti
Automatické uzamknutie
Materiál
Plast ABS
Vyhotovenie
Metre
Dĺžka
3 m
Trieda presnosti
MID II
Šírka čepele pásma
16 mm

Špecifické referencie

EAN13
6971802964064

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj