Nôž s odlamovanou čepeľou - plastový značky WOKIN
search
  • Nôž s odlamovanou čepeľou - plastový značky WOKIN

Nôž s odlamovanou čepeľou - plastový

1,10 €   s DPH

0,92 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Plastový nôž s odlamovanou čepeľou od značky WOKIN je dokonalým spoločníkom pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a ľahko manipulovateľný nástroj pre svoje kreatívne alebo pracovné projekty.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Nôž s odlamovanou čepeľou od značky WOKIN je dokonalým spoločníkom pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a ľahko manipulovateľný nástroj pre svoje kreatívne alebo pracovné projekty.

Čepeľ noža má rozmer až 18 x 100 mm, čo zabezpečuje dlhodobú životnosť a efektívnosť pri strihaní rôznych materiálov. Dizajnové vlastnosti noža sú zamerané na praktickosť a pohodlie pri používaní.

Nôž je uložený v pevnom plastovom puzdre vyrobenom z odolného materiálu ABS. Toto puzdro je vybavené plochým zaisťovacím tlačidlom, ktoré zabezpečuje jednoduché a bezpečné vysunutie a zasunutie čepele.

Každý nôž je balený s farebným samolepiacim štítkom, ktorý popisuje jeho kľúčové vlastnosti a zabezpečuje jeho viditeľnosť na pultoch obchodov. Vďaka svojej kvalite a praktickosti je tento nôž ideálnym nástrojom pre každého domáceho majstra či profesionála.

Špecifikácie


300218

Tabuľka vlastností

Materiál
Plast ABS
Vyhotovenie
Nože

Špecifické referencie

EAN13
6970010261200

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj