Kazeta pre zváraciu kuklu TS-859 zo zadu
search
  • Kazeta pre zváraciu kuklu TS-859 zo zadu
  • Kazeta pre zváraciu kuklu TS-859 spredu

Kazeta pre zváraciu kuklu TS-859

52,50 €   s DPH

43,75 €   bez DPH

Náhradná kazeta pre zváraciu kuklu TS-859 je vyvinutá pre zváračov, ktorí ocenia spoľahlivý výkon a flexibilitu pri svojej práci. Táto multifunkčná kazeta je špičkovým doplnkom pre vašu zváraciu kuklu, ktorý ponúka mnoho možností nastavenia a prispôsobenia pre rôzne zváračské situácie.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Náhradná kazeta pre zváraciu kuklu TS-859 je vyvinutá pre zváračov, ktorí ocenia spoľahlivý výkon a flexibilitu pri svojej práci. Táto multifunkčná kazeta je špičkovým doplnkom pre vašu zváraciu kuklu, ktorý ponúka mnoho možností nastavenia a prispôsobenia pre rôzne zváračské situácie.

Napájanie: Kazetu poháňa jedna gombíková batéria CR-2450, ktorá poskytuje spoľahlivú energiu pre bezproblémový chod kukly. Navyše, je vybavená solárnym článkom s rozmermi 70 x 17 mm, čo zabezpečuje dlhú životnosť batérie a bezproblémovú prevádzku aj pri dlhších pracovných zmenách.

Tri režimy nastavenia: S touto kazetou môžete pracovať v troch rôznych režimoch nastavenia:

  • WELD (pre zváranie) s rozsahom zatmavenia DIN 9 až DIN 13,
  • GRIND (pre brúsenie) s zatmavením DIN 4
  • CUT (pre rezanie) s rozsahom zatmavenia DIN 5 až DIN 8

Týmto spôsobom môžete ľahko prispôsobiť svoju kuklu konkrétnemu účelu práce.

Nastavenie citlivosti a oneskorenia skončenia stmavenia: Kazeta je vybavená tlačidlami pre nastavenie citlivosti a oneskorenia skončenia stmavenia (od 0,1 do 1,0 sekundy), vďaka čomu môžete presne upraviť, ako rýchlo a citlivo sa vaša kukla prispôsobí zmene svetelných podmienok počas zvárania.

Ukladanie vlastných nastavení: Kazeta disponuje tromi tlačidlami pre uloženie a spustenie vlastných nastavení. Tieto tlačidlá vám umožňujú uložiť konkrétne nastavenia, čo je ideálne napríklad pre zachovanie nastavení pri zváraní metódou TIG alebo brúsení.

Vnútorná ochranná fólia: Kazeta obsahuje vnútornú ochrannú fóliu, ktorá chráni citlivé vnútorné komponenty pred prachom, iskrami a inými potenciálnymi rizikami.

Náhradná kazeta pre zváraciu kuklu TS-859 je vynikajúcou investíciou pre zváračov, ktorí hľadajú výkonný a flexibilný náhradný diel pre svoju kuklu. S touto kazetou budete mať kontrolu nad nastavením kukly a môžete ju prispôsobiť presne vašim potrebám. Buďte pripravení na rôzne zváračské úlohy s touto vynikajúcou náhradnou kazetou.

Špecifikácie


YXE-859D

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Technológia batérie
CR-2450
Rozmery priezoru
100 x 60mm
Plynulá regulácia
DIN 5 - 13 + brúsenie
Stupeň zatmavenia
Brúsenie
DIN 4
DIN 5
DIN 6
DIN 7
DIN 8
DIN 9
DIN 10
DIN 11
DIN 12
DIN 13
Doba prepnutia tma/svetlo
Nastaviteľné (0,1 až 1,0 sek.)
Zdroj energie
Solárne dobíjanie
Vymeniteľná batéria
Rozmer (d x š x v) [mm]
114 x 133,5 x 9,6
Vhodné pre kukly
TS-859
Vyhotovenie
Náhradné kazety

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj