Sprej proti rozstreku Binzel
search
  • Sprej proti rozstreku Binzel
  • Sprej proti rozstreku Binzel
  • Sprej proti rozstreku Binzel
  • Sprej proti rozstreku Binzel

Sprej proti rozstreku Binzel

3,90 €   s DPH

3,25 €   bez DPH

Sprej proti rozstreku Binzel 400ml je bezsilikónový sprej na ochranu zváracích hubíc, špičiek a ostatných spotrebných náhradných dielov MIG-ových horákov pred kovovými guličkami.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Sprej proti rozstreku Binzel je špeciálne vyvinutý separačný sprej určený na ochranu zváracích horákov MIG/MAG pred rozstrekom. S objemom 400 ml a formuláciou bez obsahu silikónu a rozpúšťadiel, tento sprej je ideálnym riešením pre udržanie čistoty a efektivity zváracích horákov.

Pred aplikáciou tohto prípravku je dôležité mechanicky odstrániť akékoľvek nečistoty z oblasti plynovej trysky a tryskového hrotu. Po odstránení nečistôt sa sprej aplikuje tak, aby vytvoril súvislý film na povrchu dýzy, držiaka tryskového hrotu a samotného tryskového hrotu. Je potrebné dbať na to, aby sa nevytváral prebytok prípravku, ktorý by mohol vytekať na obrobok alebo zvarenec.

Sprej „Super Pistolenspray“ od Binzel je vyrobený na báze zdraviu a prírode neškodných prírodných olejov. Neobsahuje silikón, FCKW (fluoro-chlórované uhlovodíky), CKW (chlórované uhlovodíky) a je bezpečný pre životné prostredie a ľudské zdravie. Okrem ochrany horáka môže byť čiastočne použitý aj na ochranu zvarového spoja proti rozstreku. Je dôležité však dbať na to, aby sa sprej neaplikoval v takom množstve, aby po ukončení zvárania zostali na zvare mastné zvyšky, ktoré by mohli ovplyvniť kvalitu následnej povrchovej úpravy.

Sprej proti rozstreku Binzel je teda vynikajúcou voľbou pre zváračov, ktorí hľadajú účinné a ekologické riešenie na ochranu svojich zváracích horákov a zvarov pred neželaným rozstrekom. Jeho použitie zvyšuje kvalitu a čistotu zváracích prác, pričom chráni zváracie zariadenie a zdravie používateľa.

Špecifikácie


192.0107

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vyhotovenie
Protirozstrekový prostriedok
Objem
400 ml
Konzistencia
Tekutina

Špecifické referencie

EAN13
4036584111203

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj