Zváračská kožená zástera spredu
search
  • Zváračská kožená zástera spredu
  • Zváračská kožená zástera zo zadu
  • Zváračská kožená zástera

Zváračská kožená zástera

32,80 €   s DPH

27,33 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Kvalitná ochranná zástera z produkcie osvedčeného českého výrobcu RHINOweld s kevlarovým prešitím, nastaviteľným ramenným popruhom a nastaviteľným pásom s plastovou rýchlospomou. Certifikované CE podľa EN ISO11611:2015.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Kvalitná ochranná zváračská kožená zástera od osvedčeného českého výrobcu RHINOweld. Táto zástera je navrhnutá s dôrazom na bezpečnosť a pohodlie zváračov, aby vám poskytla spoľahlivú ochranu pri vašich zváracích prácach.

Jednou z hlavných výhod tejto zásterky je kevlarové prešívanie, ktoré zvyšuje jej trvanlivosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Kevlar je známy svojou schopnosťou odolávať vysokým teplotám, čo je kľúčové pri zváracích prácach, kde je tepelná odolnosť nevyhnutná.

Zváračská kožená zástera je vybavená nastaviteľným ramenným popruhom a nastaviteľným pásom s plastovou rýchlosponou, čo umožňuje pohodlné a presné prispôsobenie zástery vašim potrebám. Týmto spôsobom budete mať istotu, že zásteru môžete nosiť tak, aby vám dokonale sedela a chránila.

Certifikované CE podľa EN ISO11611:2015, táto zváračská zástera spĺňa prísne európske normy pre bezpečnosť pri zváracích prácach. To znamená, že môžete dôverovať jej kvalite a spoľahlivosti.

Zváračská kožená zástera je vyrobená z kvalitnej hovädzej štiepenky a má rozmery 100 x 80 cm, čo poskytuje dostatočnú ochranu a pokrytie pre vaše zváracie práce. S touto zásterou od RHINOweld môžete pracovať s istotou, že máte spoľahlivého partnera, ktorý vás ochráni pred tepelnými vplyvmi a ohňom.

Špecifikácie


AP009

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Rozmer (d x š x v) [mm]
1000 x 800
Norma
EN 11611
Vyhotovenie
Zástery a gamaše

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj