Zváračská šatka EUROPEAN
search
  • Zváračská šatka EUROPEAN

Zváračská šatka EUROPEAN

12,70 €   s DPH

10,58 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Naša zváračská šatka EUROPEAN je nevyhnutným príslušenstvom pre zváračov, ktorí kladú dôraz na svoju bezpečnosť a komfort počas zvárania.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naša zváračská šatka EUROPEAN je nevyhnutným príslušenstvom pre zváračov, ktorí kladú dôraz na svoju bezpečnosť a komfort počas zvárania. Táto šatka je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivú ochranu hlavy zvárača, zároveň však zabezpečuje pohodlie a vzdušnosť počas práce.

Nehorľavá tkanina: Táto ochranná šatka hlavy je vyrobená z nehorľavej tkaniny, čo znamená, že odoláva vysokým teplotám a nevystavuje zvárača riziku horiaceho materiálu.

Ochrana pred potom: Šatka nie je len o ochrane, ale aj o pohodlí. Je vhodná aj pre absorbovanie potu, čo je dôležité pre zváračov, ktorí pracujú v náročných podmienkach.

Vzdušný materiál: Tkanina je vzdušná, čo znamená, že zabezpečuje dostatočnú ventiláciu a minimalizuje prehriatie hlavy zvárača.

Zváračská šatka EUROPEAN je praktickým a spoľahlivým riešením pre zváračov, ktorí hľadajú spoľahlivú ochranu a komfort počas zvárania. Jej nehorľavý materiál zabezpečuje, že zvárači sú v bezpečí pred horiacimi časticami, zatiaľ čo absorbovanie potu a vzdušný dizajn zaisťujú pohodlné pracovné prostredie.

Špecifikácie


0780

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Veľkosť
Univerzálna
Vyhotovenie
Zváracia šatka

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj