Lepiaca páska (priesvitná) značky WOKIN
search
  • Lepiaca páska (priesvitná) značky WOKIN

Lepiaca páska (priesvitná)

1,40 €   s DPH

1,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Uzavrite svoje balíky s absolútnou dôverou vďaka priesvitnej lepiacej páske od značky WOKIN! Dizajnovaná s dôrazom na vynikajúcu lepivosť a odolnosť, táto páska je ideálna riešenie pre všetky vaše balíčkovacie potreby. Bez ohľadu na to, či zatvárate kartóny alebo len potrebujete spoľahlivé spojenie, WOKIN je vašou najlepšou voľbou.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zabezpečte svoje balíky s kvalitou a spoľahlivosťou značky WOKIN! Naša lepiaca páska s priesvitným dizajnom sa vyznačuje vynikajúcou lepivosťou, ktorá zaručuje pevné a spoľahlivé zatváranie kartónov a iných balíkov.

Šírka: Každá rolka má šírku 5 cm, čo umožňuje širokú škálu použitia, nielen v domácnosti, ale aj v obchode či sklade.

Vynikajúca lepivosť: Naša páska sa vyznačuje mimoriadnou priľnavosťou k rôznym povrchom, čo zaručuje, že váš balík zostane pevne uzavretý.

Balenie: Každá dodávka obsahuje 5 roliek pások, balených v zmrštenej fólii, aby bola páska chránená pred poškodením. Farebný štítok na balení tiež uľahčuje identifikáciu produktu.

Nech už potrebujete zatvárať balíky, označovať predmety alebo len niečo rýchlo spojiť, priesvitná lepiaca páska od WOKIN je tou správnou voľbou pre vás.

Upozornenie

Uvedená cena je za 1 kus.

Špecifikácie


653505

Tabuľka vlastností

Vyhotovenie
Pásky

Špecifické referencie

EAN13
6970010263396

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj