Podávacia kladka k SOLUTION LINE
search
  • Podávacia kladka k SOLUTION LINE
  • Znázornenie umiestnenia podávacej kladky

Podávacia kladka k SOLUTION LINE

15,00 €   s DPH

12,50 €   bez DPH

Predstavujeme podávaciu kladku k SOLUTION LINE - kľúčový komponent pre zváračky zo série SOLUTION LINE, ktorý zabezpečuje efektívny a presný posuv zváracieho drôtu.

Priemer drôtu: Ø 0,6 - 0,8mm
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme podávaciu kladku k SOLUTION LINE - kľúčový komponent pre zváračky zo série SOLUTION LINE, ktorý zabezpečuje efektívny a presný posuv zváracieho drôtu.

Táto kladka typu "V" je navrhnutá s ohľadom na maximálnu kompatibilitu so zváračkami série SOLUTION LINE. Jej dizajn je optimalizovaný pre použitie s oceľovým drôtom, čo umožňuje zváračom používať rôzne typy a hrúbky zváracieho drôtu bez potreby častých výmen kladiek.

Typ Kladky: Kladka "V" je ideálny pre vedenie a podávanie oceľového zváracieho drôtu, zabezpečujúc presný a hladký posuv.

Vonkajší priemer: Priemer Ø 30 mm je optimalizovaný pre dosiahnutie efektívneho prenosu a minimalizáciu trenia pri podávaní drôtu.

Vnútorný priemer: Priemer Ø 10 mm umožňuje ľahkú inštaláciu a zabezpečuje, že kladka bude správne sedieť na svojom mieste v zváračke.

Šírka: 10 mm šírka kladky je navrhnutá tak, aby poskytovala dostatočnú podporu pre zvárací drôt, zároveň zabezpečujúc, že drôt sa nebude pohybovať alebo skĺzavať počas zvárania.

Celkovo je podávacia kladka k SOLUTION LINE nevyhnutným príslušenstvom pre každého, kto používa zváračky série SOLUTION LINE. S jej robustným dizajnom, optimalizovaným pre oceľový drôt, a precízne zvolenými rozmermi poskytuje vynikajúcu spoľahlivosť a efektivitu pri zváracích prácach. Je to neoceniteľný doplnok pre zváračov, ktorí hľadajú konzistentný a presný posuv zváracieho drôtu.

Špecifikácie


KL/LINE 0,6-0,8

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Modelová rada
LINE
Použitie
Na nerez
Na oceľ
Vonkajší priemer
Ø 30 mm
Vnútorný priemer
Ø 10 mm
Šírka
10 mm
Typ kladky
Kladka ,,V"

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj