Tryska na HELVI PT-40
search
  • Tryska na HELVI PT-40
  • Tryska na HELVI PT-40

Tryska na HELVI PT-40

3,20 €   s DPH

2,67 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Tryska na HELVI PT-40, určená pre plazmové horáky modelov PT-40 a PT-40C od HELVI, je vyrobená z kvalitnej medi. Táto tryska zabezpečuje optimálnu tepelnú a elektrickú vodivosť.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Tryska na HELVI PT-40 je esenciálny komponent určený na použitie s plazmovými horákmi modelov PT-40 a PT-40C, ktoré sú súčasťou produktového radu talianskej značky HELVI. Táto medená tryska je navrhnutá tak, aby poskytovala vynikajúcu presnosť a efektivitu pri plazmovom rezaní, čím sa stáva nevyhnutnou súčasťou pre každého profesionála v oblasti rezania kovov.

Vďaka použitiu kvalitnej medi, tryska zaisťuje optimálnu tepelnú a elektrickú vodivosť, čo je kľúčové pre udržanie stabilného a efektívneho plazmového oblúka. To umožňuje užívateľovi dosiahnuť presné a čisté rezy, minimalizuje potrebu dodatočného opracovania a zvyšuje produktivitu práce.

Tryska na HELVI PT-40 a PT-40C je navrhnutá pre ľahkú a rýchlu výmenu, čo znamená, že užívatelia môžu efektívne spravovať svoje pracovné postupy a rýchlo reagovať na rôzne požiadavky rezania. Jej robustná konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť aj v náročných pracovných podmienkach, čo znižuje celkové náklady na údržbu a výmenu.

Použitím trysky na HELVI PT-40 a PT-40C získate presný a spoľahlivý výkon, ktorý je nevyhnutný pre dosiahnutie profesionálnych rezacích výsledkov. Či už ide o prácu s tenkými plechmi alebo hrubšími materiálmi, táto tryska poskytne kvalitu a presnosť, ktoré očakávate od špičkového plazmového rezacieho systému.

Špecifikácie


23015186BH

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 40
PT 40C

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)