Tryska na BREAK 80
search
  • Tryska na BREAK 80

Tryska na BREAK 80

3,90 €   s DPH

3,25 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Tryska na horáky BREAK 80 je navrhnutá pre plazmové rezačky SOLUTION BREAK 80, ponúkajúca vysokú presnosť a efektivitu rezania vďaka dostupnosti v rôznych priemeroch.

Priemer trysky: Ø 1,1 mm
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Tryska na horáky BREAK 80 je navrhnutá špeciálne pre použitie s plazmovými rezačkami SOLUTION BREAK 80, čo z nej robí nevyhnutný doplnok pre kvalitné a presné plazmové rezanie. Táto tryska je dostupná v rôznych priemeroch - Ø 1,1 mm, Ø 1,3 mm a Ø 1,5 mm, čo umožňuje prispôsobenie rezacieho procesu podľa konkrétnych potrieb a typov materiálov.

Každý priemer trysky je optimalizovaný tak, aby poskytoval najlepší možný výkon pre rôzne hrúbky materiálov a typy rezacích úloh. Menšie priemery sú ideálne pre jemné a detailné rezy, zatiaľ čo väčšie priemery sú vhodné pre hrubšie materiály a rýchlejšie rezanie.

Vďaka širokému rozsahu dostupných priemerov môžu používatelia ľahko zvoliť správnu trysku pre konkrétnu aplikáciu, čo zvyšuje flexibilitu a efektivitu rezacích operácií. Tento systém výmeny trysiek umožňuje rýchle prispôsobenie sa rôznym požiadavkám bez nutnosti výmeny celého horáka alebo použitia viacerých rezačiek.

Trysky na horáky BREAK 80 sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú vynikajúcu odolnosť voči vysokým teplotám a opotrebovaniu, čím predlžujú životnosť trysky a zabezpečujú konzistentnú kvalitu rezov. Tento doplnok je nevyhnutný pre každého, kto hľadá precízne a efektívne plazmové rezanie s modelmi SOLUTION BREAK 80.

Špecifikácie


PD 0105-11

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
SOLUTION BREAK 80

Špecifické referencie

mpn:
PD 0105-11

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj