Kované tesárske kladivo značky WOKIN
search
  • Kované tesárske kladivo značky WOKIN

Kované tesárske kladivo

15,90 €   s DPH

13,25 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Kované tesárske kladivo s hmotnosťou 450g od renomovanej značky WOKIN predstavuje vrchol v oblasti tesárskych nástrojov. Toto kladivo je navrhnuté s dôrazom na odolnosť, funkčnosť a pohodlie pri práci.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Kované tesárske kladivo od renomovanej značky WOKIN predstavuje vrchol v oblasti tesárskych nástrojov. Toto kladivo je navrhnuté s dôrazom na odolnosť, funkčnosť a pohodlie pri práci.

Kladivo je masívne, čo znamená, že je kované z jedného kusu. Táto vlastnosť zabezpečuje, že je mimoriadne pevné a odolné proti namáhaniu. Kalené a temperované spracovanie garantuje dlhú životnosť a minimálnu náchylnosť k opotrebeniu.

Celkový vzhľad kladiva je dokončený vyleštením a následným nalakovaním, čo dodáva nástroju lesk a chráni ho pred vonkajšími vplyvmi. Rúčka je pevne kovaná a vystužená sklenenými vláknami, čo prináša mnoho výhod - zvyšuje jej pevnosť a zároveň znižuje vibrácie pri údere. Absorpčné vlastnosti rúčky tiež pomáhajú minimalizovať nárazy, ktoré môžu poškodiť ruku užívateľa.

Jednou z hlavných funkčných výhod tohto kladiva je magnetický držiak klincov. Táto praktická pomôcka umožňuje rýchle a presné zatĺkanie klincov bez potreby ich manuálneho uchopenia.

Ako bonus pre obchodníkov a zákazníkov, kladivo je balené s farebným samolepiacim štítkom, ktorý prezentuje hlavné vlastnosti produktu a zvyšuje jeho atraktivitu na predajnom mieste.

Špecifikácie


251545

Tabuľka vlastností

Rukoväť
Sklenené vlákna
Váha [kg]
0,45
Vyhotovenie
Kladivá

Špecifické referencie

EAN13
6971802962916

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj