Gumené kladivo 450g značky WOKIN
search
  • Gumené kladivo 450g značky WOKIN

Gumené kladivo

5,90 €   s DPH

4,92 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Prehodnoťte svoj nástrojový arzenál s gumeným kladivom od značky WOKIN - dokonalým riešením pre citlivé úlohy, kde precíznosť a opatrnosť idú ruka v ruke. Vyberte si kvalitu a bezpečnosť v jednom nástroji.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Gumené kladivo od značky WOKIN prináša kombináciu kvality a funkčnosti, ktorú očakávate od profesionálnych nástrojov. Navrhnuté pre práce, kde je potrebná jemná ruka a kde kovové kladivo by mohlo spôsobiť škody, je toto kladivo ideálnou voľbou pre remeselníkov i domácich majstrov.

Hlava kladiva je vyrobená z prírodného kaučuku, čo zabezpečuje mäkkosť pri náraze a zároveň chráni citlivé povrchy pred odreninami a škrabancami. Tento typ kaučuku je ideálny pre jemné a precízne práce, kde je dôležité, aby nástroj nezanechal stopy.

Rukoväť kladiva je vyrobená zo sklenených vlákien, čo zabezpečuje vysokú pevnosť a odolnosť voči nárazom, pričom zároveň poskytuje ľahkú a ergonomickú manipuláciu.

Produkt je balený s farebným samolepiacim štítkom, ktorý jasne informuje o jeho hlavných vlastnostiach a zabezpečuje, že si zákazník okamžite všimne tento kvalitný nástroj na predajných pultoch alebo na eshopoch.

Špecifikácie


251716

Tabuľka vlastností

Materiál
Prírodný kaučuk
Rukoväť
Sklenené vlákna
Váha [kg]
0,45
Vyhotovenie
Kladivá

Špecifické referencie

EAN13
6970010269428

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj