Otvorený transparentný organizér IDEAL BOX
search
  • Otvorený transparentný organizér IDEAL BOX
  • Zatvorený Transparentný organizér IDEAL BOX
  • Detail na priehradky transparentného organizéra IDEAL BOX
  • Detail na priehradky transparentného organizéra IDEAL BOX
  • Detail na priehradky transparentného organizéra IDEAL BOX

Transparentný organizér IDEAL BOX

4,40 €   s DPH

3,67 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Transparentný organizér IDEAL BOX je skvelým riešením pre každého, kto hľadá efektívny spôsob, ako usporiadať drobné predmety, komponenty alebo náradie.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Transparentný organizér IDEAL BOX je multifunkčný a praktický pomocník pre usporiadanie drobných predmetov, komponentov alebo náradia. S rozmermi 210 x 141 x 46 mm a hmotnosťou 177 g ponúka dostatočný priestor pre prehľadné uskladnenie, zatiaľ čo jeho priehľadné vyhotovenie umožňuje rýchlo nájsť potrebný obsah bez nutnosti otvárania.

Organizér sa skladá z jedného spodného dielu, jedného veka a dvoch uzáverov, ktoré zabezpečujú jeho pevné a bezpečné zatvorenie. Súčasťou je aj 9 variabilných prepážok, vďaka ktorým je možné vnútorný priestor rozdeliť až na 36 identických políčok. Vnútorný priestor boxu je rozdelený na tri rady s dĺžkou takmer 20,5 cm a šírkou približne 3,7 cm, pričom vnútorná výška krabičky dosahuje približne 4 cm.

Tento organizér je ideálny pre ľudí, ktorí potrebujú udržiavať poriadok v drobných dieloch, šperkoch, kancelárskych potrebách alebo vývojových komponentoch. Jeho flexibilita a možnosť individuálneho prispôsobenia vnútorného rozloženia z neho robia neoceniteľného pomocníka doma, v dielni alebo v kancelárii.

Vyrobený v Českej republike, transparentný organizér IDEAL BOX je synonymom kvality a dlhodobej odolnosti, čo z neho robí trvalú investíciu do organizácie vášho pracovného alebo osobného priestoru.

Špecifikácie


1385

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Rozmer (d x š x v) [mm]
210 x 141 x 46

Špecifické referencie

EAN13
8595585601022

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj