Závesný systém WOKIN
search
  • Závesný systém WOKIN

Závesný systém WOKIN

149,00 €   s DPH

124,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Tento závesný systém WOKIN je ideálnou voľbou pre predajne, profesionálne dielne, garáže, kde je potrebné udržiavať náradie a komponenty organizovane a ľahko dostupné.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Tento závesný systém WOKIN je ideálnou voľbou pre predajne, profesionálne dielne, garáže, kde je potrebné udržiavať náradie a komponenty organizovane a ľahko dostupné. Jeho pevná konštrukcia a praktické rozloženie poskytuje výbornú kombináciu funkčnosti a štýlu.

Rozmery: S dimenziami (Dĺžka x Šírka x Výška) 53 cm x 100 cm x 232 cm, tento závesný systém poskytuje široký priestor pre efektívne uskladnenie náradia a príslušenstva.

Háčiky: Súčasťou systému je 40 kusov háčikov, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň organizácie a jednoduchý prístup k zaveseným nástrojom.

Dizajn: Závesný systém WOKIN vyniká svojím moderným dizajnom, ktorý je zároveň robustný a esteticky príťažlivý. Čierny perforovaný panel s opakujúcim sa logom WOKIN poskytuje vynikajúci kontrast s jasnou oranžovou farbou, čo zvyšuje viditeľnosť a značkovú identitu.

Konštrukcia: Vyrobený z odolných materiálov, tento systém je navrhnutý tak, aby odolal každodennej prevádzke v dielni alebo garáži, a je vhodný na zavesenie rôznych druhov náradia.

Špecifikácie


951323

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Rozmer (d x š x v) [mm]
530x1000x2320
Vyhotovenie
Závesný systém

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj