Hadica na zváranie - Propán-bután
search
  • Hadica na zváranie - Propán-bután

Hadica na zváranie - Propán-bután

2,95 €   s DPH

2,46 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Vysoko odolná hadica na zváranie pre propán-bután. Duša SBR/NBR, obal EPDM, prac. teplota -30 °C/+70 °C, vnút. ⌀ 6,3mm. Cena za 1m.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Hadica na zváranie pre propán-bután je ideálnym spoločníkom pre každého profesionála aj domáceho majstra, ktorý potrebuje spoľahlivý a odolný produkt pre prácu so skvapalnenými ropnými produktmi (LPG), zemným plynom (CNG), zmesiami metylacetylénu a propandienu.

Kľúčové vlastnosti a výhody

Hadica na zváranie pre propán-bután je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú jej dlhú životnosť a vysokú odolnosť voči náročným pracovným podmienkam. Duša hadice je vyrobená z čierneho, hladkého materiálu SBR/NBR, ktorý zaručuje výbornú chemickú a tepelnú odolnosť. Výstuž tvorí textilná priadza, ktorá je pevne ovinutá okolo duše, čo hadici dodáva extra pevnosť a odolnosť voči tlaku. Vonkajší obal hadice je vyrobený z oranžového, hladkého EPDM materiálu, ktorý nie lenže je esteticky príťažlivý, ale tiež poskytuje výbornú odolnosť proti UV žiareniu, ozónu a rôznym vonkajším vplyvom.

Pracovná teplota našej hadice sa pohybuje od -30 °C až do +70 °C, čo umožňuje jej použitie v rôznych pracovných podmienkach, od mrazivých zimných dní až po horúce letné obdobia. S vnútorným priemerom 6,3 mm, táto hadica poskytuje optimálny prietok pre Vaše aplikácie, zaisťujúc efektívnosť a spoľahlivosť.

Prečo zvoliť hadicu na zváranie - Propán-Bután

Všestrannosť použitia: Naša hadica je ideálna pre širokú škálu aplikácií, vrátane zvárania, rezania a iných pracovných postupov, kde je potrebné použitie propán-butánových zmesí.

Bezpečnosť: Vďaka použitým materiálom a konštrukcii hadice je zaručená vysoká bezpečnosť pri práci, minimalizujúca riziko úniku plynu alebo iných nebezpečenstiev.

Kvalita a trvanlivosť: Vyberáme len tie najkvalitnejšie materiály, aby sme zabezpečili, že naša hadica vydrží dlhé roky intenzívneho používania bez známok opotrebenia.

Špecifikácie


PB-8/16

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Propán-bután
Norma
EN ISO 3821
Tlak
20 Barov
Vonkajší priemer
Ø 16 mm
Vnútorný priemer
Ø 8 mm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)