Hadica na zváranie - Kyslík
search
  • Hadica na zváranie - Kyslík

Hadica na zváranie - Kyslík

1,80 €   s DPH

1,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Vysokokvalitná hadica na zváranie kyslíkom: modrá, odolná voči teplotám -35 až +50 °C, pracovný tlak 20 bar. Ideálna pre zváračov.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Táto hadica na zváranie je ideálna pre prácu s kyslíkom pri zváraní, rezaní, alebo akomkoľvek inom procese, ktorý vyžaduje presnú a bezpečnú dodávku kyslíka. Tento produkt bol špeciálne navrhnutý a vyrobený s ohľadom na najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti, aby zabezpečil optimálnu funkčnosť a dlhú životnosť pri používaní v náročných podmienkach.

Kľúčové vlastnosti produktu

Farba a materiál: Naša hadica na zváranie je ľahko rozpoznateľná vďaka svojej modrej farbe, symbolizujúcej použitie pre kyslík. Vnútorná vrstva je vyrobená z čiernej pryže SBR, zatiaľ čo vonkajšia vrstva z modrej pryže EPDM, ktorá zaručuje vynikajúcu odolnosť voči vonkajším vplyvom a dlhú životnosť produktu.

Vystuženie: Hadice sú vystužené vložkami z textilných vlákien, čo im dodáva vynikajúcu flexibilitu a zároveň udržuje vysokú odolnosť voči tlaku a mechanickému poškodeniu.

Pracovná teplota: S pracovnou teplotou od -35 do +50 °C, naše hadice na zváranie kyslíkom sú vhodné pre použitie v rôznych pracovných prostrediach, od extrémne chladných podmienok až po vysoké letné teploty.

Aplikácie: Ideálna voľba pre profesionálne použitie pri plameňovom zváraní a rezaní, oblúkovom zváraní pod ochranným inertným alebo aktívnym plynom, pálení, spájkovaní natvrdo a pokovovaní nástrekom. Naše hadice sú navrhnuté pre spoľahlivú a bezpečnú dopravu kyslíka k vašej zváracej technike.

Bezpečnostné upozornenie: Je dôležité, aby sa hadica nepoužívala na prenos LPG (propán-bután), MSP a CNG (stlačený zemný plyn - metán).

Technické špecifikácie: S pracovným tlakom 20 bar a poruchovým tlakom až 60 bar, táto hadica zabezpečuje vysokú úroveň odolnosti a bezpečnosti pri použití.

Jednotková cena

Cena je stanovená za 1 meter, čo umožňuje zákazníkom zakúpiť presne také množstvo hadice, aké potrebujú pre svoje projekty. Hadica sa dodáva v metroch podľa individuálnych požiadaviek, čím zabezpečujeme flexibilitu a prispôsobivosť pre všetky typy zváracích prác.

Naša hadica na zváranie kyslíkom je výsledkom dlhodobého vývoja a testovania, pričom kladie dôraz na bezpečnosť, výkon a odolnosť. Vďaka použitým materiálom a technológiám ponúka tento produkt nielen vysokú úroveň bezpečnosti a spoľahlivosti, ale aj dlhodobú udržateľnosť vo vašej profesionálnej praxi.

Špecifikácie


O2-6/14

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Kyslík
Norma
EN ISO 3821
Tlak
20 Barov
Vonkajší priemer
Ø 14 mm
Vnútorný priemer
Ø 6 mm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)