Zvárací horák ERGOTIG 17V / 4m
search
  • Zvárací horák ERGOTIG 17V / 4m
  • Zvárací horák ERGOTIG 17V / 4m
  • Zvárací horák ERGOTIG 17V / 4m
  • Zvárací horák ERGOTIG 17V / 4m

Zvárací horák ERGOTIG 17V 10-25 / 4m

97,60 €   s DPH

81,33 €   bez DPH

Zvárací horák ERGOTIG 17V s 4m káblom pre TIG zváranie. Vhodný pre invertory s TIG Lift Arc. Chladenie vzduchom, použitie s elektródami 0,5-2,4mm.

Dĺžka horáka: 4 metre
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Pre zákazníkov, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný zvárací horák pre precízne TIG zváranie, predstavuje zvárací horák ERGOTIG 17V / 4m ideálne riešenie. Tento profesionálny horák, určený pre elektródové zváracie invertory s možnosťou TIG Lift Arc zvárania, ako je napríklad model SOLUTION IGBT, ponúka vynikajúci výkon a flexibilitu pre širokú škálu zváracích aplikácií.

Výnimočné vlastnosti zváracieho horáka ERGOTIG 17V

Chladenie vzduchom: Tento horák je navrhnutý tak, aby zvládal dlhodobé zváracie operácie bez prehrievania, vďaka efektívnemu systému chladenia vzduchom. Umožňuje to zváračom pracovať s horákom pohodlne po dlhšiu dobu, čím sa zvyšuje efektívnosť práce.

Rozsah použitia wolfrámových elektród: S rozsahom od 0,5 do 2,4 mm tento horák poskytuje vysokú flexibilitu pri výbere elektród, čo zaručuje optimálnu adaptabilitu na rôzne typy zváracích prác a materiálov.

Zaťažovateľnosť: ERGOTIG 17V exceluje zaťažovateľnosťou 125 A pri AC a 140 A pri DC pri 35% zaťažení, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre profesionálne aplikácie, kde je potrebná vysoká výkonnosť a spoľahlivosť.

Univerzálna kompatibilita: S konektorom 25mm2 a možnosťou pripojenia k TIG zdrojom, ako sú HELVI GALILEO 147cm a FOX 185 Flex-line, ponúka tento horák jednoduchú a rýchlu inštaláciu s rôznymi zváracími zdrojmi.

Plynový ventil: Inovatívne riešenie v podobe plynového ventilu na rukoväti horáka umožňuje presné a pohodlné ovládanie toku argónu pred a počas zvárania, čo zabezpečuje optimálne podmienky pre čisté a presné zvarové spoje.

Prečo zvoliť zvárací horák ERGOTIG 17V

Zvárací horák ERGOTIG 17V / 4m je výsledkom kombinácie vysokého výkonu, odolnosti a používateľskej pohodlnosti. Jeho univerzálnosť a výkonnosť predstavujú spoľahlivé riešenie pre širokú škálu zváracích aplikácií, od drobných opráv až po rozsiahle priemyselné projekty. Či už ste profesionálny zvárač alebo nadšený amatér, ERGOTIG 17V vám poskytne presnosť, ktorú potrebujete pre dokonalé zvarové spoje.

Ponúkame tento horák s dôrazom na kvalitu a zákaznícku spokojnosť. Veríme, že investícia do kvalitného zváracieho horáka je investíciou do kvality a dlhodobej udržateľnosti vašich zváracích projektov.

Špecifikácie


SH4413

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Argón
Zaťažovateľ 35% (AC)
125A
Zaťažovateľ 35% (DC)
140A
Spôsob chladenia
Vzduchom
Prierez
10 - 25 mm²

Špecifické referencie

mpn:
SH4413

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)