Zvárací set s horákom SOLUTION TIG 17V 10-25 / 3m
search
  • Zvárací set s horákom SOLUTION TIG 17V 10-25 / 3m
  • Zvárací set s horákom SOLUTION TIG 17V 10-25 / 3m
  • Zvárací set s horákom SOLUTION TIG 17V 10-25 / 3m

Zvárací set s horákom SOLUTION TIG 17V 10-25 / 3m

49,99 €   s DPH

41,66 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Rev. zvárací horák TIG 17V s prísl. pre presné a efektívne zváranie. Ergon. dizajn, pripojenie 10-25, 3m dosah. Ideál pre profi.

Dĺžka horáka: 3 metre
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Pripravte sa na revolúciu vo vašej zváracej dielni s najnovším prírastkom v našej ponuke - zváracím horákom SOLUTION TIG 17V vo výhodnom sete. Tento komplexný zvárací systém je navrhnutý tak, aby vyhovel požiadavkám aj tých najnáročnejších profesionálov v oblasti zvárania, ponúkajúc unikátnu kombináciu výkonu, flexibility a používateľského komfortu.

Zvárací horák SOLUTION TIG 17V, súčasťou ktorého je TIG LIFT horák s ventilom a širokým spektrom príslušenstva, je výnimočný svojou schopnosťou pripojenia 10-25 a dĺžkou približne 3 metre, čo zaručuje vynikajúcu manipuláciu a dosah pri práci.

Náš zvárací horák je vybavený priemerom matice na pripojenie k fľaši 19mm, čo zaisťuje kompatibilitu s širokým rozsahom plynových fliaš dostupných na trhu. SOLUTION TIG 17V s ventilom predstavuje univerzálny a robustný nástroj pre váš zvárací arzenál. S jeho pomocou môžete využívať techniku TIG zvárania (v argónovej ochrannej atmosfére) jednoduchým pripojením k vašej bežnej invertorovej TIG zváračke.

Zvárací horák SOLUTION TIG 17V neustále dokazuje svoju všestrannosť a výkon aj pri pripojení k multifunkčným zváracím zariadeniam typu MIG + MMA + TIG LIFT, kde ponúka možnosť zvárať metódou TIG. Dôležitú úlohu tu zohráva plynový ventil v rukoväti, ktorý otvára nové dimenzie v efektivite práce.

Ergonomický design rukoväte zaručuje maximálny komfort pri práci. Rukoväť s kvalitným gumeným krytom ochraňuje káble pred oderom a prispôsobuje sa potrebám užívateľa pre dlhé a náročné pracovné cykly. Vďaka dostatočne hrubému napájacímu káblu, ktorý je navrhnutý na prácu s vyššími prúdmi, bude váš zvárací horák pracovať efektívne a s minimálnym prehrievaním aj pri dlhodobejšom používaní.

Sada obsahuje všetko potrebné pre začatie práce: zvárací horák SOLUTION TIG 17V, keramické hubice, klieštiny, kryty elektród, elektródy a hadicu, čím sa stáva kompletným riešením pre váš zvárací projekt. S maximálnym zaťažením 130A a 3-metrovou dĺžkou horáka s držiakom je tento systém ideálny pre široké spektrum zváracích aplikácií, pričom jeho chladenie plynom zabezpečuje spoľahlivý a stabilný výkon.

Špecifikácie


TS002.17V

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Argón
Zaťažovateľ 35% (AC)
Nešpecifikované
Zaťažovateľ 35% (DC)
Nešpecifikované
Spôsob chladenia
Vzduchom
Prierez
10 - 25 mm²

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)