Zvárací horák ERGOTIG 17 35-50 / 4m
search
  • Zvárací horák ERGOTIG 17 35-50 / 4m

Zvárací horák ERGOTIG 17 35-50 / 4m

165,60 €   s DPH

138,00 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Zvárací horák ERGOTIG 17 (4m) od Trafimet pre TIG. Ergonomický, chladený plynom, s HF zapaľovaním. Výkon a presnosť pre profesionálov.

Dĺžka horáka: 4 metre
Množstvo
Posledné kusy na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Pripravte sa na zvýšenie efektivity a presnosti vašich zváracích prác s novým zváracím horákom TRAFIMET ERGOTIG 17, ktorý je špeciálne navrhnutý pre stroje s HF zapaľovaním. Tento inovatívny produkt, vyrobený renomovanou talianskou spoločnosťou Trafimet, predstavuje špičku v oblasti TIG zvárania a je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým vašim požiadavkám na presnosť, kontrolu a pohodlie pri práci.

Kľúčové vlastnosti horáka ERGOTIG 17

Dĺžka horáka: Ideálna dĺžka 4 metre vám umožnia dosiahnuť dokonalý dosah pri práci na rozličných projektoch, či už pracujete na veľkých konštrukciách alebo v tesných priestoroch.

Ergonomická rukoväť: Séria horákov ERGOTIG bola navrhnutá s ohľadom na ergonómiu, vďaka čomu je manipulácia s horákom pohodlná aj počas dlhých hodín práce. Táto vlastnosť znižuje únavu a zvyšuje produktivitu.

Ovládanie: Jednopólový spínač uľahčuje ovládanie a zabezpečuje, že horák môžete zapnúť a vypnúť jednoduchým stlačením, bez zbytočného komplikovania.

Chladenie plynom: Zvárací horák je chladený plynom, čo predlžuje jeho životnosť a znižuje riziko prehrievania pri dlhodobej práci.

Vysoká kompatibilita: S koncovkami pre pripojenie k zváračke a plynovému zdroju, ktoré sú súčasťou balenia, je horák ERGOTIG 17 vysoko kompatibilný s rôznymi typmi zváracích strojov. Koncovka pre pripojenie ovládania horáka nie je súčasťou balenia, čo vám umožňuje zvoliť si práve takú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a typu zváračky, ktorú používate.

Čo získate s horákom ERGOTIG 17

Kvalita a odolnosť: Výrobok talianskej kvality znamená spoľahlivosť a dlhú životnosť, čo je v praxi neoceniteľné.

Flexibilita: S dĺžkou 4m a flexibilnou hadicou chránenou koženým návlekom proti propáleniu a prodření si môžete byť istí, že váš horák ERGOTIG 17 sa dokáže prispôsobiť každej pracovnej výzve.

Príslušenstvo: Horák je potrebné doplniť o wolfrámové elektródy, klieštinu, držiak (domček) kleštiny a keramickú hubicu, čo vám umožní prispôsobiť horák presne podľa požiadaviek vašich projektov.

Výberom horáka ERGOTIG 17 získavate nielen vysokú kvalitu a precíznosť, ale aj pohodlie a flexibilitu pri práci. Tento horák je ideálnou voľbou pre zváračov hľadajúcich spoľahlivého partnera pre TIG zváranie. S ERGOTIG 17 zefektívnite svoju prácu, znížite fyzickú námahu a dosiahnete výsledky, na ktoré môžete byť hrdí.

Špecifikácie


SF 2403

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Argón
Zaťažovateľ 35% (AC)
125A
Zaťažovateľ 35% (DC)
140A
Spôsob chladenia
Vzduchom
Prierez
35 - 50 mm²

Špecifické referencie

mpn:
SF2403

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)