Ochranná pasta proti rozstreku Binzel
search
  • Ochranná pasta proti rozstreku Binzel
  • Využitie ochrannej pasty proti rozstreku v praxi
  • Ochranná pasta proti rozstreku Binzel
  • Ochranná pasta proti rozstreku Binzel
  • Ochranná pasta proti rozstreku Binzel

Ochranná pasta proti rozstreku Binzel

4,30 €   s DPH

3,58 €   bez DPH

Ochranná pasta Binzel Dusofix je špičkovým riešením pre zváračov, ktorí si potrpia na udržanie svojho vybavenia v optimálnom stave. Táto inovatívna pasta bola špeciálne vyvinutá na ochranu a predĺženie životnosti spotrebných dielov pri zváraní v ochrannej atmosfére.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Ochranná pasta Binzel Dusofix je špičkovým riešením pre zváračov, ktorí si potrpia na udržanie svojho vybavenia v optimálnom stave. Táto inovatívna pasta bola špeciálne vyvinutá na ochranu a predĺženie životnosti spotrebných dielov pri zváraní v ochrannej atmosfére. Aplikáciou Binzel Dusofix na plynovú hubicu a ďalšie zváracie komponenty výrazne znižujete riziko zapečenia rozstrekov, čím šetríte čas a zdroje na údržbu a výmenu zváracieho náčinia.

Účinná ochrana: Binzel Dusofix účinne bráni zapečeniu rozstrekov kovu na hubici a iných kritických miestach zváracieho zariadenia.

Predĺženie životnosti: Pravidelné používanie pasty zvyšuje odolnosť spotrebných dielov proti opotrebovaniu, čo znamená menej výmen a nižšie náklady.

Bezpečná manipulácia: S vedomím, že je bez silikónu a jedovatých látok, môžete pastu používať bez obáv o svoje zdravie alebo bezpečnosť pracovného prostredia.

Jednoduchá aplikácia: Pasta má konzistenciu, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle nanášanie.

Všestrannosť: Dusofix je vhodná pre rôzne typy zváracích procesov v ochrannej atmosfére.

Pasta sa nanáša priamo na vnútorné a vonkajšie povrchy plynovej hubice pred začiatkom zvárania. Jej tenká vrstva je dostatočná na to, aby poskytla efektívnu bariéru proti rozstreku, a zároveň neovplyvňuje kvalitu zváracieho procesu. Po zváraní sa prípadné zvyšky pasty ľahko odstránia, čo umožňuje rýchle a jednoduché čistenie.

Binzel Dusofix je ideálnou voľbou pre profesionálne zváracie dielne, servisy a hobby zváračov, ktorí hľadajú efektívne a bezpečné riešenie pre ochranu svojho zváracieho vybavenia. Investujte do ochrany vašich zváracích nástrojov s Binzel Dusofix a zabezpečte si plynulý chod vašich zváracích operácií bez nepotrebných prerušení.

Špecifikácie


192.D032

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vyhotovenie
Protirozstrekový prostriedok
Obsah
300 g
Konzistencia
Pasta

Špecifické referencie

EAN13
4036584481344

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj