Profesionálny zvárací stôl
search
  • Profesionálny zvárací stôl
  • Profesionálny zvárací stôl zo zadu

Profesionálny zvárací stôl

1 999,00 €   s DPH

1 665,83 €   bez DPH

Dodanie do 48 hod.

Profesionálny zvárací stôl: Ideálny pre všetky zváracie práce, mobilný s kolieskami, bezpečný vďaka ochranným fóliam. Rozmery: V-180 cm, Š-80 cm, H-60 cm. Perfektný pre dielne.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Hľadáte spoľahlivý a odolný zvárací stôl, ktorý vydrží nároky každodenného zvárania? Náš profesionálny zvárací stôl je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým metódam zvárania a stal sa neoceniteľnou súčasťou vašej dielne.

Mobilný a flexibilný – Vďaka pevnej konštrukcii a kolieskam na posúvanie môžete tento stôl ľahko premiestniť tam, kde ho práve potrebujete. Už žiadne obmedzenia, len plná flexibilita pri práci.

Bezpečný a pohodlný – Zvárací stôl je vybavený špeciálnymi fóliami na prednej a bočných stranách, ktoré chránia vaše oči pred jasným svetlom zvárania a zároveň umožňujú pohodlné sledovanie vášho zváracieho pokroku.

Technické parametre

  • Výška: 180 cm – ideálna pre prácu vo stoje aj v sede
  • Šírka stolu: 80 cm – dostatočný priestor pre vaše zváracie projekty
  • Hĺbka: 60 cm – stabilná a pevná pracovná plocha

Náš profesionálny zvárací stôl je navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a efektivitu. Je to investícia, ktorá sa oplatí, pretože zvýši produktivitu a zabezpečí bezpečnosť pri práci. Objednajte si ho ešte dnes a zmeňte svoje zváracie projekty na majstrovské diela!

Špecifikácie


99900193

Tabuľka vlastností

Výška
180 cm
Šírka
80 cm
Hĺbka
60 cm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj