Vozík pre zváračku
search
  • Vozík pre zváračku
  • Vozík pre zváračku
  • Vozík pre zváračku
  • Vozík pre zváračku

Vozík pre zváračku

115,00 €   s DPH

95,83 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Ideálny pre zváračov, robustný s 3 plošinami, hákom na horák, reťazami na fľašu. Pohyblivý, stabilný, vyrobený z kvalitného kovu, váha 14,5 kg. Váš nevyhnutný pomocník pri zváraní!

Množstvo
Na sklade



Potrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Hľadáte spoľahlivého pomocníka, ktorý uľahčí prácu a zvýši efektivitu pri zváraní? Vozík pre zváračku je tu pre vás! Tento robustný a praktický vozík bol navrhnutý s ohľadom na potreby profesionálnych zváračov aj domácich majstrov.

Multifunkčnosť a pohodlie: Vozík ponúka tri plošiny pre bezpečné odkladanie zváracieho príslušenstva, či už ide o zváracie drôty, masky alebo rukavice. S integrovaným hákom na zvárací horák a reťazami na upevnenie plynovej fľaše máte všetko potrebné vždy po ruke.

Mobilita a stabilita: Vďaka kombinácii dvoch pevných a dvoch otočných koliesok je vozík ľahko manévrovateľný aj v náročných podmienkach dielne. Stabilitu zabezpečujú pevné kolieska, zatiaľ čo otočné kolieska umožňujú pohyb vo všetkých smeroch bez námahy.

Trvanlivosť a kvalita: Vyrobený z hrubého kovového materiálu, tento vozík je odolný voči nárazom a dlhodobo udrží svoj vzhľad aj funkčnosť. S váhou 14,5 kg je dostatočne robustný, aby uniesol všetko potrebné príslušenstvo, no zároveň zachováva ľahkú manipuláciu.

Nezáleží na tom, či ste profesionál alebo začiatočník, vozík pre zváračku je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto chce pracovať rýchlo, bezpečne a efektívne.

Špecifikácie


TS11885

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Váha [kg]
14,5

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)