Brašňa na náradie značky WOKIN
search
  • Brašňa na náradie značky WOKIN
  • Brašňa na náradie značky WOKIN

Brašňa na náradie

39,90 €   s DPH

33,25 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Brašňa na náradie od značky WOKIN kombinuje funkčnosť, odolnosť a eleganciu v jednom. Navrhnutá s precíznymi detailmi, táto brašňa sa stane nepostrádateľným partnerom každého remeselníka alebo kutila.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Brašňa na náradie od renomovanej značky WOKIN je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým vašim potrebám a očakávaniam od moderného skladovacieho riešenia pre náradie. Brašňa ponúka pohodlné otváranie a zatváranie zaklopením, čo zabezpečuje, že vaše náradie je vždy chránené a ľahko prístupné. Veľkorysý vnútorný priestor je ideálny na uskladnenie rôznych nástrojov, zatiaľ čo oddelené vnútorné a vonkajšie vrecká sú ideálne na drobné predmety alebo nástroje, ktoré chcete mať po ruke.

Jedným z unikátnych rysov tejto brašne je špeciálny dizajn s dvojitým dnom, ktorý poskytuje dodatočnú pevnosť a odolnosť proti opotrebeniu. Nerezová rukoväť dopĺňa vysokokvalitný a trvácny vzhľad brašne. A ak ste na cestách alebo sa pohybujete na stavenisku, nastaviteľný ramenný popruh zabezpečuje, že brašňu môžete ľahko prenášať.

Celkový vzhľad a ľahká tkaninová konštrukcia sú doplnené o estetické a praktické balenie. Každá brašňa je balená v plastovom sáčku a opatrená papierovým vešiakom, čo umožňuje jednoduché zavesenie na predajnom mieste alebo v sklade. Vďaka tejto brašni od WOKIN máte istotu, že vaše náradie bude vždy v bezpečí, organizované a ľahko prístupné.

Špecifikácie


906117

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Rukoväť
Nerezová
Vyhotovenie
Tašky a brašne na náradie
Dĺžka
43 cm

Špecifické referencie

EAN13
6970010267370

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj