Redukčný ventil Standard na CO2
search
  • Redukčný ventil Standard na CO2

Redukčný ventil Standard na CO2

52,00 €   s DPH

43,33 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Redukčný ventil Standard na CO2 je navrhnutý pre presné a efektívne riadenie tlaku CO2 v zváracích a technických aplikáciách. Tento jednostupňový regulátor tlaku je osadený bezpákovým regulátorom.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Redukčný ventil Standard na CO2 je navrhnutý pre presné a efektívne riadenie tlaku CO2 v zváracích a technických aplikáciách. Tento jednostupňový regulátor tlaku je osadený bezpákovým regulátorom, ktorý umožňuje ľahké a presné nastavenie výstupného tlaku, zabezpečujúc tak ideálny pracovný tlak podľa vašich potrieb.

Ventil je vybavený dvoma odolnými manometrami s ochranou pred nárazmi, ktoré jasne zobrazujú vstupný a výstupný tlak, s jasným označením maximálnych hodnôt červenou farbou. Táto funkcia zvyšuje bezpečnosť a umožňuje užívateľom presnú kontrolu nad procesom.

Bezpečnostný ventil slúži ako dodatočná ochrana, automaticky uvoľňujúc prebytočný plyn v prípade, že výstupný tlak presiahne povolený limit. Táto vlastnosť zaručuje bezpečnú a stabilnú prevádzku vo všetkých podmienkach.

Výstupný tlak tohto regulátora sa pohybuje od 0,5 do 10 barov, s maximálnym vstupným tlakom 200 barov. Jeho výstupný prietok 15 l/min je ideálny pre širokú škálu použití. S vstupným závitom RP3/4 a výstupným závitom G 1/4, ktorý je vybavený hadicovým nátrubkom o priemere 6,3mm, je tento ventil univerzálne kompatibilný.

Redukčný ventil Standard na CO2, vyrobený z odolného kovu, má hmotnosť 1,15 kg a je vybavený uzatváracím mechanizmom pre prietok plynu, čo zvyšuje jeho praktickosť a spoľahlivosť. Jeho použitie je ideálne pri zváraní metódami MIG/MAG a TIG v ochrannej atmosfére plynu CO2.

Tento Štandardný redukčný ventil na CO2 je dokonalým riešením pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý, presný a bezpečný nástroj pre riadenie tlaku CO2. Jeho robustná konštrukcia a pokročilé funkcie zaručujú dlhú životnosť a výkon, nevyhnutné pre profesionálnu prácu, ako aj pre hobby použitie.

Špecifikácie


0188

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
CO2
Materiál
Mosadz
Uzatvorenie prietoku plynu
Áno
Vstupný tlak
200 bar
Vstupný závit
RP3/4"
Výstupný tlak
0,5 - 10 bar
Výstupný prietok
15 l/min
Výstupný závit
G 1/4" s hadicovým nátrubkom 6,3mm
Váha [kg]
1,15
Vyhotovenie
Redukčný ventil

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj