Zváračské kladivko s kovovou rúčkou
search
  • Zváračské kladivko s kovovou rúčkou

Zváračské kladivko s kovovou rúčkou

3,80 €   s DPH

3,17 €   bez DPH

Zváračské kladivko s kovovou rúčkou je navrhnuté pre efektívne odstraňovanie strusky a čistenie zvarov. Vyznačuje sa oceľovou hlavou a temperovanou špičkou pre vysokú odolnosť a dlhú životnosť.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zváračské kladivko s kovovou rúčkou je neoceniteľným pomocníkom pre každého zvárača, ktorý potrebuje efektívne odstrániť strusku a nečistoty z povrchu zvarov. Toto profesionálne sekacie kladivko je vybavené oceľovou hlavou a temperovanou špičkou, čo zabezpečuje jeho vysokú odolnosť a dlhú životnosť aj pri pravidelnom používaní v náročných podmienkach.

Konštrukcia tohto kladivka zahŕňa železnú rúčku s plastovou rukoväťou, ktorá poskytuje pevný a pohodlný úchop. Rukoväť zaisťuje, že aj pri dlhodobom používaní kladivka budú vaše ruky chránené pred vibráciami a únavou.

S celkovou hmotnosťou 450 g a dĺžkou 315 mm je toto kladivko navrhnuté tak, aby poskytovalo optimálnu rovnováhu medzi silou úderu a ovládateľnosťou, čo umožňuje efektívne odstraňovanie zvarových škvŕn bez nadmernej námahy. Šírka hlavy kladiva 130 mm zaručuje, že každý úder je presný a efektívny.

Zváračské kladivko s kovovou rúčkou je ideálnou voľbou pre zváračov hľadajúcich spoľahlivé, odolné a efektívne náradie na čistenie zvarov. Či už pracujete na veľkých konštrukciách alebo drobných zváracích projektoch, toto kladivko sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej zváračskej výbavy.

Špecifikácie


F11808S

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Rukoväť
Plastová
Váha [kg]
0,45
Vyhotovenie
Zváracie kladivko
Dĺžka
315 mm
Šírka
130 mm

Špecifické referencie

EAN13
8028485180811

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)