• -115,00 €
Elektrocentrála WOKIN 230V, 5500W s elektrickým štartovaním
search
  • Elektrocentrála WOKIN 230V, 5500W s elektrickým štartovaním

Elektrocentrála WOKIN 230V, 5500W

1 100,00 €
985,00 €   s DPH Ušetríte 115,00 €

820,83 €   bez DPH

Môžete mať už do 2 dní

WOKIN Benzínový motorový generátor (elektrocentrála) s kvalitným spracovaním, trvalým výkonom 5 000W a elektrickým štartovaním.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Benzínový elektrický generátor (elektrocentrála) značky WOKIN je výkonné elektrické zariadenie určené pre dočasnú výrobu elektrickej energie s robustnou rámovou konštrukciou doplnenou o transportné kolieska a sklápacie madlo. Uplatnenie nájde všade tam, kde nie je dostupná elektrina z rozvodnej siete, napríklad v stavebníctve, pri chalupárčení, pri kempovaní alebo v momente, kedy to najviac potrebujete, napríklad pri živelných udalostiach (povodne, veterné smršte).

Elektrický generátor je ideálny ako záloha pri neočakávaných výpadkoch v dodávkach elektriny hlavne na odľahlejších územiach.

Elektrický generátor od značky WOKIN je vybavený funkciou AVR, ktorá automatický reguluje výstupné napätie s toleranciou 2%. Napájať je tak možné aj citlivejšie elektrické prístroje ako počítač, notebook, televízor, rádio, ale aj mikrovlnnú rúru či práčku. Maximálna doba prevádzky je 9 hodín.

Maximálny výkon až 5500W​

Generátor elektrickej energie od značky WOKIN disponuje maximálnym výstupným výkonom až 5500W. Maximálny výstupný výkon je výkon, ktorý dokáže generátor elektrocentrály bez preťaženia dodávať po dobu max. 30 minút. Používateľ sa s ním stretne najmä počas spúšťania elektrických spotrebičov alebo elektrického náradia, kedy je nárok na väčší výkon generátora najvyšší najmä krátko po spustení zariadenia (napr. kosačka, uhlová brúska, priamočiara píla).

Trvalý výstupný výkon je výkon, ktorý dokáže generátor nepretržite dodávať po dobu uvedenú v tabuľke technických údajov s označením Nepretržitý čas prevádzky. Generátor je potrebné dlhodobo zaťažovať tak, aby spotrebiče nepresiahli hodnotu trvalého výstupného výkonu.

Funkcia AVR

Generátory elektrickej energie sú kľúčovou súčasťou moderných energetických systémov, poskytujú energiu pre rôzne aplikácie a zariadenia. Jedným z najdôležitejších aspektov správneho fungovania elektrocentrál je udržiavanie stabilného napätia, aby sa predišlo poškodeniu citlivých elektronických zariadení a zabezpečilo plynulé fungovanie zariadení, ktoré sú pripojené k elektrickej sieti. V tejto súvislosti hrá Automatic Voltage Regulator (AVR) kľúčovú úlohu. Viac informácii.

Popis ovládacích prvkov elektrocentrály WOKIN

Uzáver palivovej nádrže
Sýtič
Palivový ventil
Vzduchový filter
Štartovacia rukoväť
Ovládací panel
Priestor výrobného čísla
Skladacia rukoväť
Vypúšťací otvor oleja
Štartovacia batéria 12V

Indikátor stavu paliva

Indikátor stavu paliva je dôležitou vlastnosťou generátorov elektrickej energie, ktorá umožňuje sledovať a riadiť zásoby paliva. Táto funkcia je neoceniteľná pre správne a spoľahlivé fungovanie generátorov a má niekoľko dôležitých výhod.

Sledovanie zásob paliva umožňuje monitorovať aktuálny stav paliva v elektrocentrále. Tým sa zabezpečuje, že elektrický generátor má dostatočné zásoby paliva na nepretržité prevádzkovanie. Na základe týchto informácií sa môže naplánovať doplnenie paliva včas, aby sa predišlo prerušeniu dodávky elektrickej energie.

Užitočné odkazy

Špecifikácie


791255

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Krytie
IP23M
Menovitý výkon
5000W
Maximálny výkon
5500W
Výstupné napätie
230V
Frekvencia striedavého prúdu
50 / 60 Hz
Menovitý generovaný prúd
21,7 A
Nepretržitý čas prevádzky
9 hodín
Materiál vinutia generátora
Meď
Počet zásuviek
2 zásuvky
Typ zásuviek
Typ F (Schuko)
Funkcia AVR
Áno
Výkon motora
11,19 kW / 15,0 HP
Metóda štartovania
Elektrický štartér
Ručné
Palivo
Benzín (min. 91 okt. bezolovnatý)
Počet valcov
Jedno valec
Typ motora
4-taktný OHV
Spôsob chladenia motora
Vzduchom chladený
Objem motora
420 cm³
Voľnobežné otáčky
3240 ot/min
Systém zapaľovania
Magneto-elektrické
Spotreba
10,8 L / hod.
Objem palivovej nádrže
27 litrov
Úroveň hluku
81 dB
Váha [kg]
83,5
Rozmer (d x š x v) [mm]
695 x 540 x 575
Certifikát
CE
GS

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj