• -86,00 €
  • Balenie
  • Momentálne nedostupné
Elektrocentrála WOKIN 3000W + Gola sada zadarmo
search
  • Elektrocentrála WOKIN 3000W + Gola sada zadarmo
  • Elektrocentrála WOKIN 230V, 3000W s ručným štartovaním
  • Gola sada (46-dielna) 1/4"

Elektrocentrála WOKIN 3000W + Gola sada zadarmo

435,00 €
349,00 €   s DPH Ušetríte 86,00 €

290,83 €   bez DPH

Namiesto 377,45 €

Benzínový motorový generátor (elektrocentrála) od značky WOKIN s kvalitným spracovaním a trvalým výkonom 2 800W (3 000W maximálne) teraz vo výhodnom balení s WOKIN Gola sadou.

Balenie obsahuje

Množstvo
Momentálne nedostupnéPotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Benzínový elektrický generátor (elektrocentrála) značky WOKIN je výkonné zariadenie určené pre dočasnú výrobu elektrickej energie s robustnou rámovou konštrukciou. Uplatnenie nájde všade tam, kde nie je dostupná elektrina z rozvodnej siete, napríklad v stavebníctve, pri chalupárčení, pri kempovaní alebo aj v momente, kedy to najviac potrebujete, napríklad pri živelných udalostiach (povodne, veterné smršte).

Elektrický generátor je ideálny ako záloha pri neočakávaných výpadkoch v dodávkach elektriny hlavne na odľahlejších územiach.

Elektrický generátor od značky WOKIN je vybavený funkciou AVR, ktorá automatický reguluje výstupné napätie s toleranciou 2%. Napájať je tak možné aj citlivejšie elektrické prístroje ako počítač, notebook, televízor, rádio, ale aj mikrovlnnú rúru, či práčku. Maximálna doba prevádzky je 10 hodín.

Maximálny výkon až 3000W

Generátor elektrickej energie od značky WOKIN disponuje maximálnym výstupným výkonom až 3000W. Maximálny výstupný výkon je výkon, ktorý dokáže generátor elektrocentrály bez preťaženia dodávať po dobu max. 30 minút. Používateľ sa s ním stretne najmä počas spúšťania elektrických spotrebičov alebo elektrického náradia, kedy je nárok na väčší výkon generátora najvyšší najmä krátko po spustení zariadenia (napr. kosačka, uhlová brúska, priamočiara píla).

Trvalý výstupný výkon je výkon, ktorý dokáže generátor nepretržite dodávať po dobu uvedenú v tabuľke technických údajov s označením Nepretržitý čas prevádzky. Generátor je potrebné dlhodobo zaťažovať tak, aby spotrebiče nepresiahli hodnotu trvalého výstupného výkonu.

Funkcia AVR

Generátory elektrickej energie sú kľúčovou súčasťou moderných energetických systémov, poskytujú energiu pre rôzne aplikácie a zariadenia. Jedným z najdôležitejších aspektov správneho fungovania elektrocentrál je udržiavanie stabilného napätia, aby sa predišlo poškodeniu citlivých elektronických zariadení a zabezpečilo plynulé fungovanie zariadení, ktoré sú pripojené k elektrickej sieti. V tejto súvislosti hrá Automatic Voltage Regulator (AVR) kľúčovú úlohu. Viac informácii.

Popis ovládacích prvkov elektrocentrály WOKIN

Elektrocentrála WOKIN 230V, 3000W
Uzáver palivovej nádrže
Sýtič
Palivový ventil
Vzduchový filter
Štartovacia rukoväť
Ovládací panel
Priestor výrobného čísla

Indikátor stavu paliva

Indikátor stavu paliva je dôležitou vlastnosťou generátorov elektrickej energie, ktorá umožňuje sledovať a riadiť zásoby paliva. Táto funkcia je neoceniteľná pre správne a spoľahlivé fungovanie generátorov a má niekoľko dôležitých výhod.

Sledovanie zásob paliva umožňuje monitorovať aktuálny stav paliva v elektrocentrále. Tým sa zabezpečuje, že elektrický generátor má dostatočné zásoby paliva na nepretržité prevádzkovanie. Na základe týchto informácií sa môže naplánovať doplnenie paliva včas, aby sa predišlo prerušeniu dodávky elektrickej energie.

Teraz aj s Gola sadou od WOKIN zadarmo

Komplexná 46-dielna gola sada od renomovanej značky WOKIN. Ideálna pre profesionálov i hobby nadšencov. Táto sada je dokonalým riešením pre všetky vaše potreby skrutkovania a montáže.

Sada je vyrobená z vysoko odolného CrV materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Chrómované povrchové spracovanie v kombinácii s morením poskytuje elegantný vzhľad a zároveň ochranu proti korózii.

Všetky nástroje sú pevne a prehľadne uložené v robustnom plastovom puzdre. Toto vyfukovaným spôsobom tvarované puzdro (kufrík) nie len zabezpečuje jednoduchý prístup k nástrojom, ale aj ich bezpečné skladovanie a prenášanie.

Zaobstarajte si tento univerzálny set nástrojov od WOKIN a uistite sa, že máte pripravený správny nástroj pre každú prácu.

Užitočné odkazy

Špecifikácie


791230+155146

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Krytie
IP23M
Menovitý výkon
2800W
Maximálny výkon
3000W
Výstupné napätie
230V
Frekvencia striedavého prúdu
50 / 60 Hz
Menovitý generovaný prúd
12,2 A
Nepretržitý čas prevádzky
10 hodín
Materiál vinutia generátora
Meď
Počet zásuviek
2 zásuvky
Typ zásuviek
Typ F (Schuko)
Funkcia AVR
Áno
Výkon motora
5,22 kW / 7,0 HP
Metóda štartovania
Ručné
Palivo
Benzín (min. 91 okt. bezolovnatý)
Počet valcov
Jedno valec
Typ motora
4-taktný OHV
Spôsob chladenia motora
Vzduchom chladený
Objem motora
212 cm³
Voľnobežné otáčky
3240 ot/min
Systém zapaľovania
Magneto-elektrické
Minimálna spotreba paliva
1,08 L / hod.
Spotreba pri záťaži 25%
1,10 L / hod.
Spotreba pri záťaži 50%
1,26 L / hod.
Spotreba pri záťaži 75%
1,45 L / hod.
Spotreba pri záťaži 100%
1,75 L / hod.
Objem palivovej nádrže
16 litrov
Úroveň hluku
73 dB
Váha [kg]
43,3
Rozmer (d x š x v) [mm]
605 x 475 x 490
Certifikát
CE
GS

Špecifické referencie

EAN13
6971802969137

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj