Zváračské kožené rukávniky
search
  • Zváračské kožené rukávniky
  • Zváračské kožené rukávniky
  • Zváračské kožené rukávniky

Zváračské kožené rukávniky

22,50 €   s DPH

18,75 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Kvalitné ochranné rukávniky z produkcie osvedčeného výrobcu RHINOweld s kevlarovým prešitím, nastaviteľné v hornej aj spodnej časti suchým zipsom. Kožené rukávniky sú certifikované CE podľa EN ISO11611:2015.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Naše zváračské kožené rukávniky sú vytvorené pre profesionálnych zváračov, ktorí potrebujú spoľahlivú ochranu pre svoje ruky počas náročných zváracích úloh. Tieto rukávniky sú vyrobené z kvalitnej hovädzej štiepenky a poskytujú ochranu od zápästia až po rameno.

Hovädzia štiepenka: Rukávniky sú vyrobené z odolnej hovädzej štiepenky, čo zabezpečuje ich spoľahlivosť a schopnosť odolať vysokým teplotám a plameňu.

Kevlarové prešitie: Rukávniky sú prešité odolným KEVLAR vláknom, čo zvyšuje ich trvanlivosť a ochranu pred horiacimi materiálmi.

Nastaviteľný suchý zips: Rukávniky majú nastaviteľný suchý zips v hornej aj spodnej časti, čo umožňuje pohodlné a presné prispôsobenie veľkosti rukávnikov.

Certifikované CE: Tieto kožené rukávniky sú certifikované podľa normy EN ISO11611:2015, čo znamená, že spĺňajú prísne európske štandardy pre ochranu zváračov počas práce.

Zváračské kožené rukávniky od renomovaného výrobcu RHINOweld sú spoľahlivou voľbou pre profesionálnych zváračov. S kvalitnou hovädzou štiepenkou, kevlarovým prešitím a nastaviteľným suchým zipom môžete mať istotu, že vaše ruky sú v bezpečí a pohodlné počas zváracích úloh.

Špecifikácie


GL137

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Veľkosť
Univerzálna
Norma
EN 11611
Vyhotovenie
Rukávniky

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj