Malý kamienok do zapaľovača
search
  • Malý kamienok do zapaľovača
  • Rozmery malého kamienku do zapaľovača
  • Balenie malých kamienkov do zapaľovača

Balenie malých kamienkov do zapaľovača

3,60 €   s DPH

3,00 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Balenie malých kamienkov do zapaľovača je esenciálnou sadou pre každého, kto používa štandardné druhy zapaľovačov s kameňom.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Balenie malých kamienkov do zapaľovača predstavuje praktickú sadu 12 náhradných kameňov určených pre štandardné druhy zapaľovačov s kameňom. Tieto kamienky sú nevyhnutné pre udržanie spoľahlivosti a efektívnosti vášho zapaľovača, poskytujúc rýchle a jednoduché riešenie, keď je čas vymeniť opotrebovaný kameň.

Každý kameň v balení má priemer 3,5 mm a dĺžku 4 mm, čo z nich robí ideálnu voľbu pre široký rozsah zapaľovačov. Tieto kamienky sú vyrobené z materiálov vysokej kvality, ktoré zaručujú dlhú životnosť a maximálnu efektivitu pri každom použití.

S týmto balením náhradných kamienkov si môžete byť istí, že váš zapaľovač bude vždy pripravený na okamžité použitie, či už ste doma, na výlete alebo kdekoľvek inde. Nechajte sa prekvapiť spoľahlivosťou, ktorú tieto malé, ale dôležité komponenty prinesú do fungovania vášho zapaľovača. Vhodné pre používateľov, ktorí hľadajú kvalitné a trvanlivé riešenie pre udržanie ich zapaľovačov v perfektnom stave.

Špecifikácie


ASUAE-HD.01

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov

Špecifické referencie

EAN13
00071789

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)