Zváračské kladivko s drevenou rúčkou
search
  • Zváračské kladivko s drevenou rúčkou

Zváračské kladivko s drevenou rúčkou

5,20 €   s DPH

4,33 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Zváračské kladivko s drevenou rúčkou od Trafimet je esenciálnym nástrojom pre zváračov, poskytujúcim optimálnu rovnováhu a efektivitu pri odstraňovaní strusiek a čistení zvarov.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Zváračské kladivko s drevenou rúčkou je nevyhnutným nástrojom pre každého zvárača, ktorý vyžaduje spoľahlivé a pohodlné náradie pre odstraňovanie strusiek. Toto kladivko pochádza od renomovanej talianskej spoločnosti Trafimet, ktorá je známa svojím kvalitným zváracím príslušenstvom.

S celkovou dĺžkou 30,5 cm a hmotnosťou 430 g je toto kladivko navrhnuté pre optimálnu rovnováhu a efektivitu pri práci. Drevená rúčka nie lenže dodáva kladivku tradičný vzhľad, ale zároveň zabezpečuje pohodlné držanie a minimalizuje vibrácie počas udierania, čo znižuje únavu ruky.

Kladivko je ideálne pre široké spektrum zváracích aplikácií, kde je potrebné rýchlo a efektívne odstrániť nadbytočný zvárací materiál alebo vyčistiť zvárané spoje. Jeho robustná konštrukcia zabezpečuje, že sa môže vyrovnávať s náročnými podmienkami na pracoviskách a bude slúžiť spoľahlivo dlhé roky.

Vďaka kvalitnému spracovaniu a dôrazu na detail je zváračské kladivko s drevenou rúčkou od značky Trafimet nielen praktickým, ale aj odolným nástrojom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej zváračskej výbave. Toto kladivko je dokonalým príkladom spojenia funkčnosti, kvality a tradičného dizajnu, ktoré spolu vytvárajú nástroj, na ktorý sa môžete pri práci vždy spoľahnúť.

Špecifikácie


F11805S

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Rukoväť
Drevená
Váha [kg]
0,46
Vyhotovenie
Kladivá
Zváracie kladivko
Dĺžka
305 mm
Šírka
130 mm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj