Uzatvorené puzdro na elektródy
search
  • Uzatvorené puzdro na elektródy
  • Otvorené puzdro na elektródy
  • Otvorené puzdro na elektródy z vrchu
  • Puzdro naplnené elektródami

Puzdro na elektródy

16,00 €   s DPH

13,33 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Puzdro na elektródy je esenciálnym doplnkom pre zváračov, poskytujúcim ochranu a organizáciu elektród. Vyrobené z odolného plastu, umožňuje bezpečný prenos a skladovanie až 5 kg elektród.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Puzdro na elektródy je praktický a efektívny spôsob, ako ochrániť elektródy pred vlhkosťou a zabezpečiť ich bezpečný prenos po pracovisku. Toto puzdro je vyrobené z odolného plastu a je navrhnuté tak, aby poskytovalo optimálnu ochranu pre až 5 kg elektród.

Kľúčovou vlastnosťou tohto puzdra je jeho rozdelenie do štyroch komôr, ktoré sa dajú jednoducho vybrať a umožňujú organizované uskladnenie rôznych typov a veľkostí elektród. Toto rozdelenie prispieva k lepšiemu prehľadu a jednoduchšiemu prístupu k potrebným elektródam.

Puzdro je vybavené praktickým pútkom pre jednoduché zavesenie, čo uľahčuje jeho prenos a ukladanie na pracovisku. Okrem toho, keď sú elektródy predhriate, puzdro slúži ako termobox, ktorý udržuje ich teplotu.

Puzdro je vhodné pre všetky typy obalovaných elektród do maximálnej dĺžky 360 mm, čo z neho robí univerzálne riešenie pre rôzne zváracie potreby. Jeho použitie je výhodné nielen na dlhodobé uskladnenie elektród, ale tiež na ich ochranu pred navlhnutím a poškodením.

Toto puzdro na elektródy je nevyhnutným doplnkom pre každého zvárača, ktorý chce zabezpečiť, aby jeho elektródy boli vždy v perfektnom stave, pripravené na použitie. Jeho odolnosť, praktickosť a schopnosť udržiavať teplotu elektród robia z tohto puzdra cenný nástroj pre každé zváracie pracovisko.

Špecifikácie


TUBUS01

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Plast
Max. dĺžka elektródy
360 mm
Vyhotovenie
Puzdro

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj