Zváracie mastencové kriedy
search
  • Zváracie mastencové kriedy
  • Ukážka mastencovej kriedy na kovovom povrchu

Zváracia mastencová krieda

0,30 €   s DPH

0,25 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Prírodná mastencová krieda je ideálnym nástrojom na značenie povrchov pred zváraním, vďaka svojej vysokou viditeľnosti značenia, ktoré zostáva jasne rozpoznateľné aj cez ochranný zváračský štít.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Prírodná mastencová krieda je ideálnym nástrojom na značenie povrchov pred zváraním. Táto krieda sa vyznačuje vysokou viditeľnosťou značenia, ktoré zostáva jasne rozpoznateľné aj cez ochranný zváračský štít. Tento aspekt je mimoriadne dôležitý pre zváračov, ktorí potrebujú presné a jasné značenie pred začiatkom svojej práce.

Výhodou tejto kriedy je jej odolnosť voči vysokej teplote, čo znamená, že značenie zostáva viditeľné aj v náročných podmienkach zváracích prác. Okrem toho je mastencová krieda navrhnutá tak, aby nekontaminovala zvar, čo je nevyhnutné pre dosiahnutie kvalitných a čistých zvarov.

Rozmery kriedy sú 10x10x100 mm, čo poskytuje dostatočnú veľkosť pre pohodlné držanie a používanie. Krieda je dostupná ako jednotlivý kus, pričom uvedená cena sa vzťahuje na 1 kus.

Mastencová krieda je teda výbornou voľbou pre zváračov, ktorí vyžadujú spoľahlivý a efektívny spôsob na značenie povrchov pred zváraním. Jej použitie zabezpečuje čisté a presné značenie, čo je nevyhnutné pre dosiahnutie optimálnych výsledkov pri zváracích prácach.

Špecifikácie


KM-10

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Mastenec
Vyhotovenie
Krieda
Dĺžka
10 cm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)