Redukčný ventil Economic na Argón
search
  • Redukčný ventil Economic na Argón

Redukčný ventil Economic na Argón

32,00 €   s DPH

26,67 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Redukčný ventil Economic na Argón (Ar) je špičkový nástroj určený pre efektívnu a presnú reguláciu tlaku argónu a jeho zmesí v zváracích aplikáciách.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Redukčný ventil Economic na Argón (Ar) je špičkový nástroj určený pre efektívnu a presnú reguláciu tlaku argónu a jeho zmesí v zváracích aplikáciách. Tento jednostupňový regulátor tlaku, vybavený inovatívnym bezpákovým mechanizmom, poskytuje používateľom výnimočnú kontrolu nad tlakom plynov, čím zabezpečuje ideálny pracovný tlak pre rôzne zváracie metódy.

Nastaviteľná regulácia tlaku tohto ventilu umožňuje užívateľom presne znížiť tlak z tlakovej fľaše na optimálnu úroveň, pričom zabezpečuje konštantný výstupný tlak nezávisle od zmien vstupného tlaku. To výrazne zvyšuje efektívnosť a bezpečnosť práce.

Ventil je vybavený dvoma manometrami, ktoré zaručujú presné meranie vstupného a výstupného tlaku. Tieto manometre sú označené červenou farbou pre ľahké rozpoznanie maximálneho povoleného tlaku. Bezpečnostný jednorazový ventil automaticky uvoľní prebytočný plyn v prípade, že výstupný tlak presiahne povolenú úroveň, čo zaisťuje dodatočnú ochranu.

Redukčný ventil Economic je ideálny pre použitie pri zváraní metódami MIG/MAG a TIG v ochrannej atmosfére plynu Argón a MIX-u (Argón + CO2). Jeho spoľahlivosť a presnosť robia z neho nevyhnutný nástroj pre profesionálnych zváračov, ako aj pre hobby zváranie. S týmto ventilom získate kontrolu a kvalitu, ktoré sú nevyhnutné pre dosiahnutie najlepších výsledkov pri práci s argónom a jeho zmesami.

Špecifikácie


0877

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Argón
Mix (CO2 + Ar)
Materiál
Mosadz
Uzatvorenie prietoku plynu
Nie
Vstupný tlak
200 bar
Vstupný závit
W 21,8 x 1/14"
Výstupný tlak
0,5 - 4 bar
Výstupný prietok
12 l/min
Výstupný závit
G 1/4" s hadicovým nátrubkom 6,3mm
Váha [kg]
0,7
Vyhotovenie
Redukčný ventil

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj