Zváračské rukavice RHINO GL120
search
  • Zváračské rukavice RHINO GL120
  • Zváračské rukavice RHINO GL120 na rukách

Zváračské rukavice RHINO GL120

19,40 €   s DPH

16,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Ak hľadáte zváračské rukavice, ktoré sú nielen spoľahlivou ochranou vašich rúk, ale aj pohodlné a ergonomicky navrhnuté, potom sú zváračské rukavice RHINO GL120 tou správnou voľbou pre vás.

Veľkosť rukavíc: čislo 11
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Ak hľadáte zváračské rukavice, ktoré sú nielen spoľahlivou ochranou vašich rúk, ale aj pohodlné a ergonomicky navrhnuté, potom sú zváračské rukavice RHINO GL120 tou správnou voľbou pre vás. Tieto rukavice sú koncipované s ohľadom na prirodzenú krivku ruky a ponúkajú špičkovú ochranu pre zváračov na každej úrovni.

Ergonomický dizajn: Rukavice RHINO GL120 sú ergonomicky navrhnuté tak, aby presne kopírovali prirodzenú krivku vašich rúk. To zabezpečuje pohodlie a maximálnu kontrolu nad nástrojmi pri zváraní.

Vysokokvalitná vybraná hovädzia štiepenka: Vyrobené z vysoko kvalitnej vybranej hovädzej štiepenky, tieto rukavice sú odolné a trvanlivé, čo zaručuje spoľahlivú ochranu.

Plne zašité prsty a švy: Plné zašité prsty a švy zabezpečujú dlhšiu životnosť rukavíc a odolnosť voči náročným zváracím podmienkam.

Zosilnený rozkrok na palec: Rukavice majú zosilnený rozkrok na palec, čo zvyšuje odolnosť v oblasti, kde je to najpotrebnejšie.

Špeciálna fleecová tkanina na palec: Palec rukavíc je podšitý špeciálnou fleecovou tkaninou, čo zvyšuje komfort a ochranu v tejto kriticky exponovanej oblasti.

Plné prešitie kevlarom: Rukavice sú plne prešité odolnou kevlarovou niťou, čo zvyšuje ich spoľahlivosť a trvanlivosť.

CE schválené podľa EN 12477 A: Rukavice RHINO GL120 splňujú prísne požiadavky normy EN 12477 A, čo potvrdzuje ich vysoký štandard bezpečnosti.

Zváračské rukavice RHINO GL120 sú ideálnou voľbou pre zváračov, ktorí hľadajú spojenie pohodlia a bezpečnosti. S ich ergonomickým dizajnom a výbornými ochrannými vlastnosťami budete mať istotu, že zvládnete každú zváraciu úlohu s maximálnym komfortom.

Špecifikácie


GL120/11

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Veľkosť
Číslo 10
Číslo 11
Norma
EN 388
EN 12477
Vyhotovenie
Zváracie rukavice

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj