Nástavec na zváračku plastových rúr Pro 40Q
search
  • Nástavec na zváračku plastových rúr Pro 40Q

Nadstavec na zváračku plastových rúr Pro 40Q

1,60 €   s DPH

1,33 €   bez DPH

Nadstavec na zváračku plastových rúr Pro 40Q od Strend je esenciálnym doplnkom pre všetkých, ktorí sa zaoberajú zváraním plastových rúr.

Prieber trubky: 16 mm
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Nadstavec na zváračku plastových rúr Pro 40Q od Strend je esenciálnym doplnkom pre každého, kto sa zaoberá zváraním plastových rúr. Tento nadstavec je navrhnutý tak, aby spĺňal potreby rôznych zváracích úloh a situácií, čím umožňuje flexibilné použitie zváračky pre rôzne priemery rúr.

Kvalita materiálu, z ktorého je nadstavec Pro 40Q vyrobený, zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť. Tento aspekt je kľúčový pri práci v náročných podmienkach, kde je dôležitá odolnosť a spoľahlivosť použitého náradia.

Montáž nadstavca na zváračku je jednoduchá a rýchla, čo zvyšuje efektivitu práce a znižuje čas potrebný na prípravu zváračky. Táto vlastnosť je obzvlášť užitočná pre profesionálov, ktorí potrebujú rýchlo meniť nadstavce podľa veľkosti zváraných rúr.

Nadstavec Strend Pro 40Q je navyše cenovo výhodný, čo ho robí dostupným pre široké spektrum užívateľov – od profesionálnych inštalatérov po hobby zváračov.

Celkovo je nadstavec Strend Pro 40Q ideálnym riešením pre každého, kto vyžaduje spoľahlivý, odolný a cenovo dostupný nadstavec pre zváračku plastových rúr. Jeho pridanie do nástrojovej výbavy zabezpečuje, že budete vždy pripravení efektívne a presne zvárať plastové rúry rôznych priemerov.

Nadstavec Strend Pro 40Q je určený na zváračku plastových rúr. Na každú zváračku je potrebné mať sadu nástavcov s rôznymi priemermi, aby ste boli pripravený na každú situáciu. Nadstavec Strend Pro 40Q je vyrobený z kvalitného materiálu, montuje sa ľahko a je cenovo výhodný.

Špecifikácie


213698

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Vyhotovenie
Nádstavec

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj