Zváračské rukavice TERN
search
  • Zváračské rukavice TERN
  • Zváračské rukavice TERN na rukách

Zváračské rukavice TERN

3,20 €   s DPH

2,67 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Predstavujeme vám naše zváracie rukavice TERN - spoľahlivý spoločník pre všetkých zváračov. Tieto rukavice sú navrhnuté tak, aby vám poskytli optimálnu ochranu a pohodlie pri zváracích úlohách.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme vám naše zváracie rukavice TERN - spoľahlivý spoločník pre všetkých zváračov. Tieto rukavice sú navrhnuté tak, aby vám poskytli optimálnu ochranu a pohodlie pri zváracích úlohách.

Materiál hovädzej štiepenky: Rukavice TERN sú vyrobené z kvalitnej hovädzej štiepenky, čo zabezpečuje ich vysokú odolnosť voči teplu a iskrám. Tento materiál je známy svojou trvanlivosťou a schopnosťou odolať náročným podmienkam zvárania.

Ideálna veľkosť: Rukavice TERN sú dostupné vo veľkosti číslo 10, čo znamená, že sú vhodné pre väčšinu dospelých užívateľov. Táto veľkosť je navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlný a presný kontakt s rukami.

Bavlnená podšívka a manžeta: Rukavice sú vybavené bavlnenou podšivkou a manžetou, čo zvyšuje ich komfort a zabraňuje podráždeniu pokožky. Táto podšívka tiež zlepšuje odvádzanie potu, čo je dôležité pre dlhodobé pohodlie pri práci.

Splnenie normám EN 388 a EN ISO 21420: Zváracie rukavice TERN sú vyrobené v súlade s prísnymi normami EN 388 a EN ISO 21420, čo znamená, že prešli dôkladnými testami odolnosti voči odreniu, perforácii a iným potenciálnym nebezpečiam. Tieto normy zaručujú, že tieto rukavice sú spoľahlivým bezpečnostným prvkom vo vašom zváracom arzenáli.

Univerzálna použiteľnosť: Rukavice TERN sú vhodné pre rôzne zváracie úlohy a zabezpečujú bezpečné a spoľahlivé rukovanie so zváracím náradím. S týmito rukavicami budete mať istotu, že vaše ruky sú v bezpečí počas celej zváracej práce.

Zváracie rukavice TERN sú ideálnou voľbou pre zváračov, ktorí vyžadujú spoľahlivú ochranu rúk pri zváracích úlohách. S ich kvalitným materiálom, pohodlným dizajnom a splnením prísnych noriem sú tieto rukavice nepostrádateľnym doplnkom pre vašu dielňu.

Špecifikácie


0364

Tabuľka vlastností

Záruka
2 roky
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Materiál podšívky
Bavlna
Materiál manžety
Bavlna
Veľkosť
Číslo 10
Norma
EN 388
EN ISO 21420
Vyhotovenie
Zváracie rukavice

Prílohy


Stiahnuť

Produktový list - TERN

Produktový list k zváracím rukaviciam TERN.

Stiahnuť (92.87KB)

Vyhlásenie o zhode - TERN

Vyhlásenie o zhode k zváracím rukaviciam TERN.

Stiahnuť (37.41KB)

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj