Zváračské rukavice TERN
search
  • Zváračské rukavice TERN
  • Zváračské rukavice TERN na rukách

Zváračské rukavice TERN

2,90 €   s DPH

2,42 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Predstavujeme vám naše zváracie rukavice TERN - spoľahlivý spoločník pre všetkých zváračov. Tieto rukavice sú navrhnuté tak, aby vám poskytli optimálnu ochranu a pohodlie pri zváracích úlohách.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme vám naše zváracie rukavice TERN - spoľahlivý spoločník pre všetkých zváračov. Tieto rukavice sú navrhnuté tak, aby vám poskytli optimálnu ochranu a pohodlie pri zváracích úlohách.

Materiál hovädzej štiepenky: Rukavice TERN sú vyrobené z kvalitnej hovädzej štiepenky, čo zabezpečuje ich vysokú odolnosť voči teplu a iskrám. Tento materiál je známy svojou trvanlivosťou a schopnosťou odolať náročným podmienkam zvárania.

Ideálna veľkosť: Rukavice TERN sú dostupné vo veľkosti číslo 10, čo znamená, že sú vhodné pre väčšinu dospelých užívateľov. Táto veľkosť je navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlný a presný kontakt s rukami.

Bavlnená podšívka a manžeta: Rukavice sú vybavené bavlnenou podšivkou a manžetou, čo zvyšuje ich komfort a zabraňuje podráždeniu pokožky. Táto podšívka tiež zlepšuje odvádzanie potu, čo je dôležité pre dlhodobé pohodlie pri práci.

Splnenie normám EN 388 a EN ISO 21420: Zváracie rukavice TERN sú vyrobené v súlade s prísnymi normami EN 388 a EN ISO 21420, čo znamená, že prešli dôkladnými testami odolnosti voči odreniu, perforácii a iným potenciálnym nebezpečiam. Tieto normy zaručujú, že tieto rukavice sú spoľahlivým bezpečnostným prvkom vo vašom zváracom arzenáli.

Univerzálna použiteľnosť: Rukavice TERN sú vhodné pre rôzne zváracie úlohy a zabezpečujú bezpečné a spoľahlivé rukovanie so zváracím náradím. S týmito rukavicami budete mať istotu, že vaše ruky sú v bezpečí počas celej zváracej práce.

Zváracie rukavice TERN sú ideálnou voľbou pre zváračov, ktorí vyžadujú spoľahlivú ochranu rúk pri zváracích úlohách. S ich kvalitným materiálom, pohodlným dizajnom a splnením prísnych noriem sú tieto rukavice nepostrádateľnym doplnkom pre vašu dielňu.

Špecifikácie


0364

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Materiál
Hovädzia štiepaná koža
Materiál podšívky
Bavlna
Materiál manžety
Bavlna
Veľkosť
Číslo 10
Norma
EN 388
EN ISO 21420
Vyhotovenie
Zváracie rukavice

Prílohy


Stiahnuť

Produktový list - TERN

Produktový list k zváracím rukaviciam TERN.

Stiahnuť (92.87KB)

Vyhlásenie o zhode - TERN

Vyhlásenie o zhode k zváracím rukaviciam TERN.

Stiahnuť (37.41KB)

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj