Nožnice na PVC rúrky SOLUTION CN-819
search
  • Nožnice na PVC rúrky SOLUTION CN-819
  • Nožnice na PVC rúrky SOLUTION CN-819
  • Nožnice na PVC rúrky SOLUTION CN-819
  • Detail na nožnice na PVC rúrky SOLUTION CN-819
  • Detail na rúčku nožníc na PVC rúrky SOLUTION CN-819

Nožnice na PVC rúrky SOLUTION CN-819

6,90 €   s DPH

5,75 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Nožnice na PVC rúrky SOLUTION CN-819 sú profesionálnym nástrojom navrhnutým pre presné a efektívne strihanie plastových rúrok.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Nožnice na PVC rúrky SOLUTION CN-819 sú vysoko kvalitným nástrojom určeným pre presné a efektívne strihanie PVC a ďalších plastových rúrok. Tieto masívne nožnice sú ideálne pre rúrky s priemerom od 3 mm až do 42 mm, čo zabezpečuje ich široké využitie v rôznych aplikáciách.

Konštrukcia nožníc zahŕňa prevodový mechanizmus, ktorý umožňuje ľahký a rýchly strih bez potreby nadmernej sily. Tento mechanizmus výrazne zvyšuje pohodlie a efektivitu práce, najmä pri opakovanom používaní.

Ostrie nožníc je vyrobené z kalenej nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje dlhodobú ostrosť a odolnosť proti opotrebeniu. Vďaka tejto kvalite sú nožnice schopné presne strihať rôzne typy plastov, vrátane PVC, PPR, PP, PE, PEX, PB a PVDF.

Nožnice SOLUTION CN-819 sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu presnosť a čistý strih, čo je nevyhnutné pre profesionálne inštalačné a servisné práce. Ich robustná a odolná konštrukcia z nich robí spoľahlivého pomocníka pre vodárov, kúrenárov a ďalších odborníkov pracujúcich s plastovými rúrkami.

Tento nástroj je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto potrebuje kvalitné, rýchle a presné strihanie plastových rúrok v rôznych priemeroch. Jeho použitie zabezpečuje čisté a presné rezanie bez poškodenia materiálu, čo je kľúčové pre kvalitnú montáž a údržbu plastových rúrkových systémov.

Špecifikácie


CN-819

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Modelová rada
CN
Vyhotovenie
Nožnice

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj