Rámová pílka na kov
search
  • Rámová pílka na kov
  • Detail rámovej pílky na kov
  • Detail rámovej pílky na kov
  • Detail rámovej pílky na kov

Rámová pílka na kov

6,95 €   s DPH

5,79 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Rámová pílka na kov predstavuje dôležitý nástroj pre profesionálov aj amatérov, ktorí hľadajú precízne a čisté rezanie kovových materiálov.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Rámová pílka na kov predstavuje dôležitý nástroj pre profesionálov aj amatérov, ktorí hľadajú precízne a čisté rezanie kovových materiálov. Vďaka robustnému dizajnu a kvalitným materiálom je táto pílka ideálna pre širokú škálu aplikácií, od jemných modelárskych prác až po náročnejšie rezanie v dielňach alebo pri konštrukčných prácach.

Robustný rám: Vyrobený z oceľového lakovaného hranatého profilu, rám tejto pílky poskytuje vysokú pevnosť a stabilitu pri rezaní, zaisťujúc presnosť a dlhodobú odolnosť.

Ergonomická rukoväť: Ergonomicky navrhnutá hliníková rukoväť zabezpečuje pohodlné a bezpečné držanie pri práci, čím znižuje únavu rúk a zvyšuje kontrolu nad rezaním.

Balenie: Pílka je balená s farebným samolepiacim štítkom, ktorý poskytuje všetky potrebné informácie o produkte a zároveň slúži ako atraktívny a informačný prvok pre koncového zákazníka.

Táto rámová pílka na kov je neoceniteľným doplnkom vašej dielne. Jej pevná konštrukcia a prispôsobivý pílkový lis sú zárukou, že si poradí aj s tými najodolnejšími materiálmi. Výmena a napínanie listov sú jednoduché a intuitívne, čo z tejto pílky robí ideálnu voľbu pre každého, kto si potrpí na efektivitu a presnosť.

Špecifikácie


305312

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Rukoväť
Hliníková
Dĺžka
30 cm

Špecifické referencie

EAN13
6970010264140

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj