Nožnice na plech
search
  • Nožnice na plech

Nožnice na plech

7,80 €   s DPH

6,50 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Profesionálne nožnice na plech od renomovanej značky WOKIN sú symbolom presnosti a trvácnosti. Vyrobené z kovanej vysoko kvalitnej ocele s ergonomicky tvarovanou ponorenou rukoväťou.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Nožnice na plech od prestížnej značky WOKIN s dĺžkou 250 mm sú dokonalým nástrojom pre tých, ktorí vyžadujú precíznosť a kvalitu pri práci s plechom.

Vyrábané s vysokým dôrazom na detail a kvalitu, tieto nožnice sú vyrobené z kovanej, vysoko kvalitnej ocele. Takáto konštrukcia zabezpečuje mimoriadnu pevnosť a dlhodobú odolnosť voči opotrebeniu, čo znamená, že si môžete byť istí spoľahlivým a dlhotrvajúcim výkonom.

Ponorená rukoväť nožníc je navrhnutá tak, aby zabezpečila pohodlný a pevný úchop. Táto funkcia zaručuje, že aj po hodinách práce budú vaše ruky chránené a bez bolesti.

Naša blisterová karta nie len ochraňuje nožnice pred poškodením, ale aj vizuálne prezentuje produkt, čo zákazníkom umožňuje jasne vidieť produkt pred nákupom.

S nožnicami na plech od značky WOKIN investujete do nástroja, ktorý vám poslúži roky, či už ste odborník alebo hobby kutil. Sú ideálnym doplnkom pre každú dielňu alebo náradie domáceho majstra.

Špecifikácie


303010

Tabuľka vlastností

Rukoväť
Penová
Vyhotovenie
Nožnice
Dĺžka
25 cm

Špecifické referencie

EAN13
6970010264102

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj