Difúzor na HELVI PT-100
search
  • Difúzor na HELVI PT-100

Difúzor na HELVI PT-100

14,00 €   s DPH

11,67 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Difúzor na HELVI PT-100, od talianskej značky HELVI, je prsteňový difúzor určený pre plazmové horáky modelu PT-100 na plazmových rezačkách.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Difúzor na HELVI PT-100, vyrobený renomovanou talianskou značkou HELVI, je prsteňový difúzor navrhnutý špecificky pre plazmové horáky modelu PT-100, ktorý sa používa na plazmových rezačkách. Jeho hlavnou úlohou je efektívne rozdeľovať vzduch v horáku, čo je kľúčové pre dosiahnutie presného a kvalitného rezania.

Tento difúzor je navrhnutý tak, aby zabezpečil optimálny prúd vzduchu potrebný na udržanie stabilného plazmového oblúka, čo znižuje riziko nepravidelností v reze a zvyšuje kvalitu a presnosť výsledných rezov. Precízne rozloženie vzduchu zabezpečuje rovnako aj dlhšiu životnosť elektródy a samotného horáka tým, že minimalizuje opotrebenie spôsobené neefektívnym chladením.

Vyrobený z odolných materiálov, difúzor na HELVI PT-100 je navrhnutý pre dlhodobé a intenzívne používanie, čo zabezpečuje spoľahlivý výkon bez potreby častých výmen. Jeho jednoduchá inštalácia umožňuje rýchle a ľahké nastavenie alebo výmenu bez zbytočných prestojov, čím zvyšuje efektivitu a produktivitu práce.

Difúzor na HELVI PT-100 je tak ideálnou voľbou pre profesionálov v oblasti plazmového rezania, ktorí vyžadujú vysokú úroveň presnosti, efektivity a spoľahlivosti pri svojich rezacích operáciách. Bez ohľadu na to, či pracujete na veľkých priemyselných projektoch alebo na menších, detailne zameraných úlohách, tento difúzor zabezpečí, že vaše rezacie práce budú vždy vykonané s najvyššou možnou kvalitou.

Špecifikácie


23015237B

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 100

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)