Difúzor na HELVI PT-40
search
  • Difúzor na HELVI PT-40

Difúzor na HELVI PT-40

10,30 €   s DPH

8,58 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Difúzor na HELVI PT-40 je esenciálnym komponentom pre vysokokvalitné plazmové rezanie, navrhnutý talianskou značkou HELVI pre modely plazmových horákov PT-40 a PT-40C.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Difúzor na HELVI PT-40 predstavuje kľúčovú súčasť pre efektívne a presné plazmové rezanie, navrhnutý talianskou značkou HELVI pre použitie s plazmovými horákmi modelov PT-40 a PT-40C. Tento prsteňový difúzor, známy tiež ako rozdeľovač vzduchu, je nevyhnutný pre správne rozloženie vzduchu v horáku, čo zabezpečuje stabilný plazmový oblúk a tým aj kvalitnejšie a presnejšie rezanie.

Vďaka precíznej konštrukcii a použitiu kvalitných materiálov zabezpečuje difúzor optimálnu funkčnosť a dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Jeho úlohou je rovnomerne rozložiť vzduch potrebný pre plazmové rezanie, čím znižuje riziko nepravidelností v reze a predlžuje životnosť plazmového horáka a elektródy.

Jednoduchá inštalácia a kompatibilita s modelmi PT-40 a PT-40C umožňuje rýchlu a bezproblémovú výmenu difúzora, čo je výhodné pre udržanie vysokého tempa práce a minimalizáciu prestojov. Táto vlastnosť je obzvlášť dôležitá v prostrediach s vysokými požiadavkami na efektivitu a produktivitu.

Difúzor na HELVI PT-40 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí očakávajú od svojho plazmového rezacieho zariadenia maximálnu výkonnosť a spoľahlivosť. S týmto difúzorom získate istotu, že vaše rezacie operácie budú vždy prebiehať hladko, s výsledkami, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie štandardy kvality.

Špecifikácie


23015179BH

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 40
PT 40C

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj