Difúzor na HELVI PT-80
search
  • Difúzor na HELVI PT-80
  • Difúzor na HELVI PT-80
  • Dva kusy difúzorov na HELVI PT-80

Difúzor na HELVI PT-80

11,80 €   s DPH

9,83 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Difúzor na HELVI PT-80, prémiový prsteňový rozdeľovač vzduchu od talianskej značky HELVI, je určený pre plazmové horáky PT-80, SC 80, SCP 80.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Difúzor na HELVI PT-80 je prémiový prsteňový difúzor (rozdeľovač vzduchu) od renomovanej talianskej značky HELVI, určený špeciálne pre plazmové horáky modelov PT-80, SC 80 a SCP 80. Tento difúzor je navrhnutý tak, aby optimalizoval rozloženie vzduchu v horáku, čo je nevyhnutné pre dosiahnutie stabilného a efektívneho plazmového rezania.

Vďaka precíznemu dizajnu a vysokokvalitným materiálom, difúzor zabezpečuje rovnomerné rozloženie vzduchu počas rezacieho procesu, čím zvyšuje kvalitu rezu a znižuje potrebu následného opracovania. Jeho použitie významne prispieva k dlhšej životnosti plazmového horáka a elektródy tým, že minimalizuje opotrebenie spôsobené nekontrolovaným plazmovým oblúkom.

Inštalácia difúzora je jednoduchá a intuitívna, umožňuje rýchlu výmenu bez potreby špeciálnych nástrojov. Tento aspekt je kľúčový pre udržanie vysokých úrovní produktivity a znižovanie prestojov v dielni alebo priemyselnej výrobe.

Difúzor na HELVI PT-80 je ideálnou voľbou pre profesionálnych zváračov a operátorov plazmových rezačiek, ktorí požadujú maximálnu efektivitu, presnosť a spoľahlivosť svojich rezacích operácií. S týmto difúzorom získate záruku vysokej kvality a výkonu, ktoré sú synonymom talianskej značky HELVI, a zabezpečíte, že vaše plazmové rezanie bude vždy na najvyššej možnej úrovni.

Špecifikácie


23015197

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Kompatibilné s horákmi
PT 80
SC 80
SCP 80

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj