Krížový skrutkovač PH2/300mm značky WOKIN
search
  • Krížový skrutkovač PH2/300mm značky WOKIN

Krížový skrutkovač PH2/300mm

2,30 €   s DPH

1,92 €   bez DPH

Poznajte WOKIN Krížový skrutkovač PH2/300mm: dokonalý pre profesionálne úlohy s výnimočnou dĺžkou a kvalitou. Ideálny partner pre každého majstra.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Krížový skrutkovač PH2/300mm od prestížnej značky WOKIN, skvelý nástroj pre profesionálov aj hobby majstrov. S dĺžkou 300 mm je tento skrutkovač ideálnym riešením pre práce vyžadujúce väčší dosah, či už v dielni, na stavbe alebo doma.

Vyrobený z vysoce kvalitnej CrV ocele, tento skrutkovač zaručuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť, čo ho predurčuje k náročným a častým operáciám. Materiál je odolný proti korózii, takže môžete očakávať dlhoročnú bezproblémovú službu.

Čo však odlišuje tento nástroj od ostatných, je jeho dvojzložkové držadlo navrhnuté pre maximálne pohodlie. Ergonomický tvar a kombinácia materiálov zaisťujú, že skrutkovač je pohodlný aj počas dlhotrvajúcich a náročných úloh.

Magnetický hrot s elegantným čiernym povrchom nie je len estetickým doplnkom. Umožňuje rýchlejšie a efektívnejšie pracovať so skrutkami, minimalizuje riziko, že by skrutka spadla alebo sa stratila, a zjednodušuje prácu v ťažko dostupných miestach.

Špecifikácie


200322

Tabuľka vlastností

Vlastnosti
Magnetický hrot
Materiál
Špeciálna nástrojová oceľ (CrV)
Rukoväť
Dvojzložkový plast
Dĺžka
30 cm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj