Hadica na zváranie - Acetylén
search
  • Hadica na zváranie - Acetylén

Hadica na zváranie - Acetylén

2,10 €   s DPH

1,75 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Odolná hadica pre acetylén a iné plyny, ideálna pre zváranie. Flexibilná, EPDM materiál, pracovný tlak 20 bar. Bezpečná a spoľahlivá voľba.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Hľadáte spoľahlivého partnera pre vaše zváracie projekty? Hadica na zváranie pre acetylén je navrhnutá tak, aby poskytla vynikajúci výkon, flexibilitu a bezpečnosť pri práci s acetylénom a inými horľavými plynmi. Je ideálnou voľbou pre profesionálov aj domácich majstrov, ktorí požadujú najvyššiu kvalitu.

Technické parametre a výhody

Vnútorný priemer: 8 mm poskytuje optimálny prietok plynu pre váš zvárací alebo rezný proces.

Hrúbka steny: 3,5 mm zaručuje vynikajúcu odolnosť a dlhú životnosť hadice.

Materiál: Kvalitný EPDM materiál pre dušu aj obal hadice zaisťuje odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám (-30 °C do +70 °C), ako aj proti mechanickému poškodeniu.

Výstuž: Textilná priadza poskytuje hadici pevnosť a zároveň zachováva jej flexibilitu.

Pracovný a poruchový tlak: Hadica je navrhnutá tak, aby bezpečne zvládala pracovný tlak 20 bar a poruchový tlak až 60 bar, čo zaručuje jej spoľahlivosť aj v náročných podmienkach.

Flexibilita: S polomerom ohybu 60 mm umožňuje ľahkú manipuláciu a prispôsobenie sa aj tým najzložitejším pracovným priestorom.

Naša hadica na zváranie je vyvinutá s dôrazom na kvalitu, bezpečnosť a dlhú životnosť. Je vhodná pre širokú škálu aplikácií, vrátane plameňového zvárania a rezania s použitím acetylénu, ako aj pre prácu s prírodnými plynmi, vodíkom a inými horľavými plyny. Či už ste profesionálny zvárač alebo vášnivý domáci majster, naša hadica vám poskytne spoľahlivý výkon a bezpečnosť, ktorú potrebujete pre vaše projekty.

Špecifikácie


C2H2-8/16

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
Acetylén
Norma
EN ISO 3821
Vonkajší priemer
Ø 16 mm
Vnútorný priemer
Ø 8 mm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)