Zvárací horák MIG 14TS
search
  • Zvárací horák MIG 14TS
  • Zvárací horák MIG 14TS
  • Zvárací horák MIG 14TS

Zvárací horák SOLUTION MIG 14TS

50,70 €   s DPH

42,25 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Zvárací horák MIG 14TS: ideálny pre hobby a profi zváračky, 140A, dĺžka 2,5m, pre presné a efektívne zváranie. Ľahký, univerzálny, s hubicou a špičkou.

Dĺžka horáka: 2,5 metra
Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Predstavujeme vám Zvárací horák MIG 14TS – esenciálny nástroj pre každého vášnivého aj profesionálneho zvárača, ktorý hľadá spoľahlivosť a precíznosť pri svojich zváracích prácach. Tento horák, určený pre širokú škálu zváračiek vrátane Solution MAG 3190, Einhell, Gude a ďalších, poskytuje unikátnu kombináciu výkonu, odolnosti a používateľskej prívetivosti. S jeho pomocou výrazne zvýšite efektivitu a kvalitu vašich zváracích prác.

Prečo si vybrať zvárací horák MIG 14TS

Vysoká kompatibilita: Navrhnutý tak, aby bez problémov zapadal do rôznych typov zváračiek, vrátane tých najpopulárnejších na trhu. Tento univerzálny horák je ideálny pre hobby zváračky aj pre pokročilé zváracie stroje.

Optimalizovaný výkon: S maximálnym zaťažovateľom 35% pri 140A a určením pre stroje do 190A, Zvárací horák MIG 14TS je perfektným spoločníkom pre širokú paletu zváracích aplikácií.

Dizajn a pohodlie: S dĺžkou 2,5 metra, vybaveným hubicou a kontaktnou špičkou, tento horák ponúka vynikajúci dosah a flexibilitu pri práci. Jeho váha 1,2 kg zabezpečuje, že aj dlhodobá práca s ním bude pohodlná.

Všestrannosť použitia: Či už ide o MAG zváranie nízkolegovaných ocelí v ochrannom prostredí CO2 alebo MIG zváranie vysokolegovaných ocelí v argónovom štíte, Zvárací horák MIG 14TS je pripravený splniť všetky vaše potreby s maximálnou presnosťou.

Jednoduchá inštalácia: Pripojenie priamo do zváračky s použitím silového vodiča pripevneného pomocou oka umožňuje rýchlu a efektívnu inštaláciu, čím sa minimalizujú prerušenia práce.

Technické špecifikácie a výhody:

MB-14 3-metrový držiak: Poskytuje vynikajúcu flexibilitu a dosah pri zváracích prácach.

Prietok ochranného plynu: Optimalizovaný prietok 10 – 18 l/min zabezpečuje, že vaše zváranie bude čisté a bez defektov.

Prúdová kapacita: 140A znamená, že horák je schopný zvládnuť väčšinu zváracích úloh bez problémov.

Pripojenie náradia: Vnútri poloautomatu zariadenie zjednodušuje montáž a zabezpečuje stabilné spojenie.

Záver

Zvárací horák MIG 14TS je navrhnutý s ohľadom na potreby moderného zvárača, ponúka vysokú účinnosť, výkon a pohodlie pri práci. Či už ste domáci majster alebo profesionál, tento horák vám umožní dosiahnuť dokonalé zváracie výsledky.

Špecifikácie


MAG 3190R

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Modelová rada
TS
Maximálny zvárací prúd
190A
Zaťažovateľ 35%
140A
Metódy zvárania
MIG/MAG
Spôsob chladenia
Vzduchom

Špecifické referencie

mpn:
MAG 3190R

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)