Inštalatérske kliešte kobra 300mm značky WOKIN
search
  • Inštalatérske kliešte kobra 300mm značky WOKIN

Inštalatérske kliešte kobra 300mm

16,20 €   s DPH

13,50 €   bez DPH

Môžete mať už do 2 dní

Inštalatérske kliešte kobra značky WOKIN s dĺžkou 250 mm. Majú dvojzložkovú plastovú rukoväť s čiernou povrchovou úpravou.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 917 845 071
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Inštalatérske kliešte kobra 300mm od renomovanej značky WOKIN sú ideálnou voľbou pre profesionálnych inštalatérov aj domácich majstrov. Vyrobene z chróm-vanádiovej (CrV) ocele, ktorá je známa svojou vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou, sú tieto kliešte spoľahlivým nástrojom pre rôzne úlohy.

S dĺžkou 300mm poskytujú tieto kliešte dostatočnú páku pre efektívne vykonávanie rôznych úloh, od ľahkého kovania až po náročné inštalatérske práce. Čierna povrchová úprava zvyšuje odolnosť voči korózii a oteru, čím predlžuje životnosť nástroja.

Dvojzložkové plastové rukoväte zaisťujú pohodlný a bezpečný úchop, minimalizujú únavu pri dlhodobej práci a zlepšujú kontrolu nad nástrojom. Ergonomický dizajn rukovätí prispieva k výnimočnému používateľskému komfortu.

Inštalatérske kliešte kobra 300mm sú balené v dvojitom blistri pre bezpečné prenášanie a skladovanie. Kvalita a výkon, ktorý ponúka značka WOKIN, je skúsenosť, ktorú si zaslúži každý majster.

Špecifikácie


101612

Tabuľka vlastností

Vlastnosti
Čierna povrchová úprava
Materiál
Špeciálna nástrojová oceľ (CrV)
Rukoväť
Dvojzložkový plast
Vyhotovenie
Inštalatérske kliešte
Dĺžka
30 cm

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj