SOLUTION START BOOSTER 12V/3100A
search
  • SOLUTION START BOOSTER 12V/3100A

SOLUTION START BOOSTER 12V/3100A

365,00 €   s DPH

304,17 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

SOLUTION START BOOSTER 12V/3100A je pohotovostný, prenosný štartovací zdroj, booster s gelovým AGM akumulátorom schopný vygenerovať veľké prúdy.

Množstvo
Posledné kusy na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Štartovanie dieselových a benzínových motorov:
- do 350HP, ako booster (keď je akumulátor vozidla vybitý)
- do 175HP, bez akumulátorov vo vozidle

Boostery sú nabíjateľné prúdové zdroje, ktoré sa nabité používajú na štartovanie vozidla, aj keď je akumulátor vybitý. Pri štartovaní sú nezávislé od siete. Dôležitá súčasť štartérov sú špeciálne štartovacie akumulátory, ktoré vedia naakumulovať obrovské množstvo energie a vydať ju zo seba v krátkom čase v procese štartovania. Rada štartérov Solution START BOOSTER a Solution START TRUCK sa skladá z modelov 6, 12 a 24V. Sú navrhnuté pre profesionálne a intenzívne použitie. Z dôvodu veľkých výkonov sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Počínajúc nabíjacími káblami s dvojitou izoláciou, optimálnym vedením prúdu a dobrou ohybnosťou. Zvierky sú mosadzné, masívne, prispôsobené na veľké rozovretie, vnútorné poistky na ochranu akumulátorov proti skratom a predĺženým štartom. Volič napätia je vyrobený so zásuvkami priemyselného prevedenia, lebo sú jediné, ktoré znesú veľké prúdy, ktoré je štartér schopný vygenerovať. 

Ako akumulátory sú použité špeciálne akumulátory typu AGM/MF vyrobené vo Švajčiarsku a v prípade potreby ľahko vymeniteľné. Sú vybavené elektronickou ochranou na ochranu elektronických zariadení v najkomplikovanejších dopravných prostriedkoch. Sú dodávané s automatickou elektronickou nabíjačkou, ktorá umožňuje nabitie v krátkom čase. V prípade častého používania môže byť štartér stále pripojený a bude udržovaný v pohotovostnom stave. Skutočný štartovací výkon, ktorý je disponibilný počas fázy štartovania je vyjadrený veľkosťou štartovacieho prúdu v CA (Cranking Amps) a je to hodnota, ktorá je ľahko merateľná. Väčšie modely sú určené pre ťažké použitie, viacnásobné štartovanie, na dopravných prostriedkoch bez akumulátora alebo s akumulátormi vybitými. Akumulátory v štartéroch sú navrhnuté na veľké množstvo štartov, uľahčujú štartovanie akumulátorom vo vozidle, šetria ich a predlžujú im životnosť. 

Oproti svojej konkurencii sú ich údaje merané až pri - 18 stupňov celzia.

Špecifikácie


P5-3100

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Modelová rada
BOOSTER
Napätie akumulátora
12V
Štartovací prúd
1200A
Špičkový prúd
3100A
Automatická nabíjačka
4A
Štartovacie káble
1,3/25 mm²
Kapacita nabíjaného akumulátora
150 Ah
Určené pre akumulátory
Batérie AGM
Gélové batérie (Gel)
Olovené batérie (Pb)
So systémom Start/Stop
S technológiou Ca/Ca
Váha [kg]
13,5

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj