Redukčný ventil Economic na CO2
search
  • Redukčný ventil Economic na CO2

Redukčný ventil Economic na CO2

32,00 €   s DPH

26,67 €   bez DPH

Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.

Objavte inovatívny redukčný ventil Economic na CO2, navrhnutý pre presnú a konzistentnú reguláciu tlaku CO2. Tento jednostupňový regulátor tlaku je vybavený pokročilým bezpákovým mechanizmom a umožňuje jemné nastavenie výstupného tlaku.

Množstvo
Na skladePotrebujete poradiť?
Zavolajte nám.


+421 948 180 181
Po - Pi: 07:30 - 16:00

Popis produktu


Objavte inovatívny redukčný ventil Economic na CO2, navrhnutý pre presnú a konzistentnú reguláciu tlaku CO2. Tento jednostupňový regulátor tlaku je vybavený pokročilým bezpákovým mechanizmom a umožňuje jemné nastavenie výstupného tlaku, čím zabezpečuje optimálny pracovný tlak pre vaše aplikácie.

Kľúčové vlastnosti zahŕňajú nastaviteľnú reguláciu tlaku, ktorá umožňuje efektívne zníženie tlaku z tlakovej fľaše na požadovanú úroveň, pričom garantuje konštantný výstupný tlak bez ohľadu na zmenu vstupného tlaku. Dva presné manometre poskytujú jasný a presný údaj o vstupnom a výstupnom tlaku, s červeným označením pre maximálny povolený tlak. Bezpečnostný jednorazový ventil zabezpečuje bezpečnosť pri používaní tým, že automaticky uvoľní prebytočný plyn, ak výstupný tlak prekročí nastavenú bezpečnostnú hranicu.

Všestranné použitie tohto ventilu je ideálne pre zváranie MIG/MAG a TIG v ochrannej atmosfére CO2, ako aj pre použitie v akvaristike. Náš redukčný ventil Economic na CO2 je nevyhnutným nástrojom pre profesionálov aj hobbyistov, ktorí hľadajú spoľahlivú a presnú kontrolu tlaku. Zaistite si konzistentnú kvalitu a bezpečnosť vo vašich projektoch s týmto vysoko kvalitným redukčným ventilom.

Špecifikácie


0875

Tabuľka vlastností

Záruka
24 mesiacov
Plyn
CO2
Materiál
Mosadz
Uzatvorenie prietoku plynu
Nie
Vstupný tlak
200 bar
Vstupný závit
RP3/4"
Výstupný tlak
0,5 - 4 bar
Výstupný prietok
12 l/min
Výstupný závit
G 1/4" s hadicovým nátrubkom 6,3mm
Váha [kg]
0,7
Vyhotovenie
Redukčný ventil

Recenzie a komentáre


Komentáre (0)

Mohlo by vás zaujímať aj